Розробники World of Warcraft створили режим для арахнофобів і планують перенести гру на консолі

Після виходу доповнення Thе War Within в онлайн-гри Wоrld of Warcraft з’явиться окремий режим для людей, які бояться павуків – арахнофобів.

Ідея впровадити цю опцію – прибирати з гри павуків – виникла під час розробки доповнення. Виявилося, що через страх павуків деякі співробітники компанії Blizzard не хотіли працювати з расою нерубіанців (розумних павукоподібних). Тому розробники вирішили додати спеціальну опцію, враховуючи, що серед гравців також можуть знайтись ті, кому павуки можуть завдати багато незручностей.

Під час увімкнення цього режиму всі павуки в Wоrld of Warcraft будуть перетворюватися на крабів, але зміна буде суто візуальною. Хітбокси та патерни атак істот не змінюються.

Зазначається, що режим впливатиме на всю гру, а не тільки на контент з доповнення.

Wоrld of Warcraft вже не перша гра, розробники якої вирішили попіклуватися за арахнофобів. За останні роки режим для людей, які відчувають страх до павуків, з’явився в багатьох великих тайтлах: наприклад, у Hogwarts Legacy та Grounded. Також вже є невеличкі інді-ігри, які враховують таку деталь.

Точна дата виходу The Wаr Within поки невідома, але доповнення випустять до кінця 2024 року.

Класичні сервери World of Wаrcraft: Cataсlysm відкриються 21 травня 2024 року о 01:00 за київським часом. У компанії також опублікували розклад виходу великих контентних оновлень для Cataсlysm Classic.

Тим часом знову почалося обговорення можливого перенесення Wоrld of Warcraft на консолі. Запитання про це було поставлено віце-президентці та виконавчій продюсерці Wоrld of Warcraft Холлі Лонгдейл під час інтерв’ю Eurogamer на рекламному заході Wоrld of Warcraft. Отже, чи може гра нарешті вийти на консолі?

У відповідь Лонгдейл не стала заперечувати цю можливість. Під час інтерв’ю вона сказала, що “немає нічого неможливого”. Дійсно, з моменту випуску гри в 2004 році все значно просунулося в плані можливостей консолей. Такі консолі, як PS4, Xbоx Series X і навіть Nintendo Switch, містять постійні онлайн-ігри, включаючи повнорозмірні MMORPG. Деякі навіть є прямими конкурентами самого Wоrld of Warcraft, наприклад Final Fantasy 14 і її присутність на PlayStatiоn і Xbox.

Водночас Longdale не підтвердила жодних планів чи заяв з цього приводу. Незважаючи на те, що визнала можливість вивести гру на консолі, Лонгдейл поспішила закрити будь-які формулювання, які можна було б витлумачити як підтвердження, сказавши, що вона не може «сказати нічого більше», крім визнання такої можливості.

А поки що фанатам гри доведеться втішатися тим, що з нагоди 20-річчя гри у світ виходить колекційне видання Wоrld of Warcraft: The Wаr. Воно включатиме художню книгу, статуетку та колекційний значок. Колекційне видання 20th Anniversary Collector’s Edition, доступне для попереднього замовлення ексклюзивно в магазині Blizzard Gear Store за 180 доларів.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ukranews gamerant gamingbolt
Читайте також