Шість цікавих подробиць про “Зоряні війни”, які приховані в трейлері гри Star Wars Outlaws

Фанати «Зоряних воєн» цього року чекають абсолютно нову AAA-гру. Це свого роду блокбастер в ігровій індустрії. Нещодавно компанія Ubisoft випустила новий трейлер, присвячений цій грі, і шанувальники цього всесвіту вже знайшли у відео чимало цікавого.

Star Wars Outlaws виходить 30 серпня. За умовами гри, головним персонажем є контрабантистка Кей Весс. Кей добре орієнтується у злочинному світі і планує здійснити майже неможливе пограбування, щоб купити собі свободу.

Подивитися трейлер, про який йде мова, ви можете наприкінці цієї публікації.

1. Кримінальний світ “Зоряних воєн”

Якщо у фільмах «Зоряні війни» розповідається про конфлікт між такими фракціями, як Імперія та Альянс повстанців або Верховний Порядок і Опір, то в грі діють інші сили. Всесвіт “Зоряних воєн” є домом для низки злочинних організацій, які змагаються за контроль над територією, контрабандою та навіть наркотиками.

Star Wars Outlaws штовхає гравців у серце злочинного світу. Ви виконуватимете місії для різних організацій, підвищуючи свою позицію в одних і отримуючи ворогів в інших. Бути вільним агентом у прихованому світі “Зоряних воєн” буде непросто.

Новий трейлер Outlaws розкриває деталі про деякі організації, що мають значення у грі. Можливо, вам буде цікаво дізнатись, що Джабба Гатт знову з’явиться у цій історії. Він не лише найвідоміший гангстер “Зоряних воєн”, але й, мабуть, найбільша сила кримінального світу цього періоду. Трейлер підтверджує, що Кей Весс зіткнеться віч-на-віч з Джаббою під час гри.

У трейлері ми також бачимо членів Синдикату пайків (Pyke Syndicate). Пайки зіграли головну роль у різних телесеріалах “Зоряних воєн”, таких як “Книга Боби Фетта” та “Війни клонів”. Ці незвичайні гуманоїди з риб’ячими головами сумно відомі тим, що контролюють більшу частину запасів прянощів у галактиці. У всесвіті “Зоряних воєн”, як і у всесвіті “Дюни”, прянощі є рідкісною речовиною. Тут заможна еліта галактики цінує спеції як наркотик.

Ми також бачимо представника Crimson Dawn, організації, яка вперше була представлена у фільмі «Соло. Зоряні Війни. Історія». У цьому часовому періоді Дарт Мол, колишній керівник кримінального угрупування “Багряний світанок” (Crimson Dawn), вже мертвий. Його замінила стара подруга Хана Соло, Кі’ра (Qi’ra). Як видно з коміксів «Зоряних воєн», кінцева мета Кі’ри — використати свою силу та ресурси, щоб знищити лордів ситхів, які таємно правлять галактикою.

Схоже, що дія гри відбувається після подій, описаних в коміксах “Зоряні війни. Мисливці за головами” (Star Wars: Bounty Hunters). В грі ми бачимо замороженого карбонітом Хана Соло в палаці Джабби, але ще до остаточного краху “Багряного світанку” та зникнення Кі’ри. Чи означає це, що ми дійсно можемо побачити Кі’ру в Outlaws? За даними Game Informer, цей персонаж справді з’явиться у грі.

2. Сліро та Зерек Беш

У трейлері ми можемо побачити такі знайомі організації, як Гатти та Пайки, але вони не є головним ворогом, з яким Кей Весс буде боротися в грі. Для цього тут з’явиться злочинний синдикат “Зерек Беш” (Zerek Besh).

“Зерек Беш” є ще одним значним гравцем у кримінальному злочинному світі, але він не входить до п’ятірки злочинних синдикатів. Ця фракція вперше була представлена в коміксах Marvel «Зоряні війни», де ми бачили, як Кі’ра та “Багряний світанок” маніпулювали “Зереком Бешем”, щоб почати війну з Гаттами. Скоріше за все, дія у грі відбувається раніше цього конфлікту, відомого як Війна синдикатів.

Як показано в трейлері, “Зерек Беш” має лідера на ім’я Сліро (Sliro). Сліро — багатий кримінальний авторитет, який бачить великі можливості в нинішньому стані галактичних справ. Оскільки Імперія витрачає чимало часу та зусиль на полювання на Альянс повстанців, це залишає злочинним картелям достатньо можливостей, щоб зробити свій крок і заробити більше грошей. Якщо вони зможуть працювати разом, звичайно.

Сцена, де Сліро виступає перед Гаттами, Пайками та “Багряним світанком”, відбувається на Канто-Байт (Canto Bight), планеті казино, представленій у фільмі «Зоряні війни: Останні джедаї» 2017 року. Це не випадково. Канто-Байт також є місцем, де ми зустріли персонажа Бенісіо Дель Торо, діджея і негідника.

У галактиці, яка опинилася в безперервному циклі війни, справжніми переможцями є ті, хто знає, як отримати прибуток від цієї війни. Сліро явно вважає себе їх частиною.

З того, що ми наразі знаємо про сюжет Star Wars Outlaws, конфлікт починається, коли Кей Весс стикається зі Сліро, і злочинець призначає велику винагороду за її голову.

Тепер Кей має вибір: втекти та сховатися або спробувати вкрасти величезні статки Сліро та купити свою свободу. Мабуть, ви вже зрозуміли, який варіант вона обирає. Кожна місія в Outlaws має на меті наблизити Кей на крок до її головної мети.

3. Камео Хана Соло

Star Wars Outlaws уникає багатьох атрибутів, яких фанати могли очікувати від франшизи. Немає ні лицарів-джедаїв, ні світлових мечів. Незважаючи на те, що дія цієї гри розгортається протягом року між подіями «Імперія завдає удару у відповідь» і «Повернення джедаїв», Альянс повстанців виявляється поза кадром, чекаючи слушного моменту для удару.

Хан Соло може бути єдиним головним героєм оригінальної трилогії, якого ми насправді бачимо в цій грі. І, як ми вже обговорювали, це відбувається в той період, коли Хан застряг у замороженому вигляді на стіні Джабби. Хан є яскравим нагадуванням про те, наскільки делікатним є становище Кей. Коли вона пробирається підземним світом і домагається прихильності різних злочинних синдикатів, кожен помилковий крок може поставити її на місце Хана Соло.

Можна припустити, що хоча б ще один знайомий мисливець за головами з’явиться під час гри. Трейлер представляє нового жіночого персонажа, якого Сліро наймає, щоб переслідувати Кей. Але, скоріше за все, таких найманців буде більше.

4. Команда Кей Весс

У Star Wars Outlaws Кей працюватиме не сама. Трейлер дозволяє нам трохи краще побачити екіпаж Trailblazer. Ми ще не знаємо імен усіх цих персонажів, але Кей буде супроводжувати строката команда дроїдів та прибульців, коли вона готуватиметься до найбільшого пограбування у своїй кар’єрі.

У цей екіпаж входить ND-5, перепрограмований дроїд-коммандос в плащі, якого можна побачити в кількох місцях трейлера. ND-5 виглядає корисним як охоронець, оскільки в один момент ми бачимо, як він відштовхує одного з мисливців за головами.

В екіпажі Кей також має бути Родіан, який очевидно, добре володіє технологіями. У трейлері він активує чорного протокольного дроїда, ще одного можливого члена команди. Цікаво, що дроїд дуже схожий на Triple Zero, колишнього партнера доктора Афри. Це лише поверхнева схожість чи популярний персонаж коміксів «Зоряних воєн» переходить до ігор? Поки що незрозуміло.

Проте, безсумнівно, найважливішим союзником Кей є її маленький компаньйон Нікс. Нікс — меркал, і він – справжня сім’я для Кей. Трейлер натякає на те, яку роль Нікс зіграє в грі. Ми бачимо, як він пробирається через імперський об’єкт і краде бластерну гвинтівку для Кей. Він стане невід’ємною частиною стелс-місій і головоломок.

5. Боротьба з Імперією

Окрім злочинного світу, Кей безпосередньо зіткнеться з Імперією під час своїх місій. Створюючи проблеми в різних світах у грі, Кей приверне небажану увагу з боку Імперії та навіть безпосередньо вступить у бій з ними як на землі, так і на борту свого корабля.

У трейлері вона крадеться навколо закладу та розраховує на те, що Нікс вкраде бластерну гвинтівку. Ми також бачимо, як вона непомітно атакує імперського офіцера, але є ризик, що вона не зможе впоратися з усіма завданнями, просто ховаючись. Чим більше шуму Кей підніме, тим більше відчує на собі гнів військових імператора Палпатіна. Тому бої на машинах і перестрілки тут гарантовані.

6. Монстри Татуїну

Татуїн, можливо, є найзнаковішою планетою в галактиці “Зоряних воєн”, і це один із ігрових майданчиків відкритого світу в Outlaws. Кей відвідає колишню рідну планету Люка Скайвокера, де Джабба Гатт і Синдикат Пайків контролюють чистину території.

У трейлері стає зрозуміло, що деякі з найнебезпечніших представників Татуїна з’являться в грі. В якийсь момент ми бачимо, як Кей кидається вниз до Сарлакка. Ми можемо лише припустити, що це означає, проте ми впевнені, що вона якимось чином вирветься звідти.

Ми також бачимо, як Кей ухиляється від величезного дракона крайта у відкритій пустелі. Ці величезні звірі є чи не найбільшими і найогиднішими істотами на планеті. Їх неймовірно важко вбити, але це не зупиняє жменьку шукачів скарбів. Здається, Кей настільки відчайдушна, що може взяти на себе місію вбити дракона Крайта та викрасти його скарби.

Існує ще багато про те, що очікує нас у грі, але вже зараз ясно, що нудно гравцям не буде.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело IGN
Читайте також