Вийшов трейлер Call of Duty: Warzone для мобільних пристроїв: усе, що вам потрібно знати

Call of Duty: Warzone Mobile буде запущено у всьому світі наступного тижня – 21 березня. Мобільна версія популярної гри стартує на смартфонах та інших портативних пристроях, як на Android, так і на iOS. Напередодні запуску Activision опублікувала новий трейлер гри, який демонструє ігровий процес, візуальні ефекти та деякі локації в грі.

Очікується, що гра буде мати покращену графіку та ігровий процес, подібний на комп’ютерний і консольний аналоги. Крім того, це стане першою грою Call of Duty, яка підтримує перехресний прогрес на всіх платформах.

Трейлер запуску був опублікований на YouTube у четвер. Відео демонструє карти Верданська і Відродження, зброю, ракетну систему, транспортні засоби, а також механізм скидання. Хоча більша частина трейлера була наповнена кінематографічними кадрами, у ньому також згадувалась система перехресного прогресу, про яку багато говорили. Вона дозволить гравцям підвищувати свій рівень, свою зброю, прогрес бойового пропуску і т.д.

Call of Duty: Warzone Mobile представить дві великомасштабні карти — «Верданськ» і «Острів відродження», які повинні бути знайомі фанатам CoD.

Гра також пропонуватиме інші режими, зокрема Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Kill Confirmed (на карті Scrapyard), El Asilo, Hotel, Shipment і Shoot House. На карті «Острів відродження» також є режим «Відродження», який дозволить гравцям перерозподіляти усунених товаришів по команді.

Як повідомляє Activision, у перший день у гру також буде включено бойову перепустку на сезон. Вона матиме безкоштовний і преміум-рівень, подібно до Call Of Duty: Mobile. Платний рівень можна придбати за очки COD (CP) у грі, які запропонують кращі винагороди, ніж безкоштовний рівень. Бойова перепустка запропонує понад 100 нагород, які можна розблокувати, оригінальні бонусні нагороди гри, а також шанс заробити до 1400 CP, виконуючи щоденні та щотижневі завдання. Бойовий пропуск коштує 1100 CP.

Щоб попередньо зареєструватися на гру, користувачі можуть перейти в App Store на iOS і Play Store на Android, знайти гру та натиснути піктограму «Встановити». Видавець також пропонує винагороди за попередню реєстрацію. Можна отримати вінілову плівку Foes Flame, емблему Dark Familiar, проект зброї M4 Archfiend, проект зброї X12 Prince of Hell, скін оператора Ghost Condemned тощо. Activision каже, що вже понад 50 мільйонів людей попередньо зареєструвалися на гру перед її релізом наступного тижня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gadgets360
Читайте також