Геймери знайшли кілька нових прихованих зон у грі про чаклунів «Спадщина Гоґвортсу»

Неочікуване відкриття зробили гравці Hogwarts Legacy: майже через рік після виходу гри їм вдалося виявити нові невідомі території.

Геймер під ніком Redditor Harley4L, який грає за Слизерин, поділився скріншотом зі “Спадщини Гоґвортсу”, на якому показано прихований «тунель» між корінням дерева під вежею Бакара. Вхід оточують кістки, що ще більше посилює моторошні відчуття, які викликає ця територія.

Під публікацією почалося активне обговорення нової зони. Більшість зізнались, що дійсно ніколи не помічали це місце раніше, а дехто, навіть побачивши його, не зміг зайти всередину. Тому виникло припущення, що це – частина вирізаного контенту, який просто не “зачистили” до кінця.

Можливо, продовження «Спадщини Хогвартса» проллє на це світло, а може, це залишиться маленькою, але вічною загадкою.

Інший приклад невідомих зон – це таємна печера, яка була знайдена нещодавно на узбережжі.

На неї звернув увагу користувач Reddit Cruise_alt_40000, який стверджував, що помітив це під час квесту в Нижньому Хогсфілді.

Він каже: «Я вирішив перепливти озеро до великого залізничного мосту. Коли я перейшов на іншу сторону, я помітив печеру, вхід у яку прикривала павутина, і вирішив перевірити це після того, як підійду до залізничного мосту».

Далі гравець сказав, що, повернувшись у цей район пізніше, він «ніде не міг знайти печеру». Інші гравці стверджують, що печера пов’язана з квестом, доступним виключно для тих, хто вибрав Слизерин своїм домом.

Ґрифіндорці, хафелпаффці та рейвенкловці все ще можуть знайти печеру та увійти в неї без квесту, але там ви не знайдете нічого цінного, оскільки ви не активували квест.

Тим часом, геймери з нетерпінням очікують на наступну частину гри, але поки що немає точної інформації щодо її виходу.

Відомо лише, що ексклюзивний для PlayStation квест Haunted Hogsmeade Shop має вийти на ПК, Nintendo Switch і Xbox за кілька місяців.

Також відомо, що розробники готують кілька інших «оновлень» і «функцій», але деталі поки що теж не оголошуються.

Крім цього, гравці збентежені відсутністю документального фільму The Wizardry Behind Hogwarts Legacy.

Фільм було анонсовано 1 вересня 2023 року із заявленим терміном виходу «пізніше цього року». Він мав перенести гравців за лаштунки створення Hogwarts Legacy, надаючи детальне уявлення про період розробки гри. Але ось уже квітень 2024 року, а фільм досі не вийшов.

Читайте також: Телефон для прихильників Гаррі Поттера: Xiaomi випустила незвичний гаджет

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamingbible
Читайте також