Популярна класична гра отримає продовження через 36 років

Гра Beyond the Ice Palace вперше була випущена у далекому 1988 році на Commodore 64. І ось тепер, 36 років потому, анонсовано вихід оновленої версії. Гра має вийти у 2024 році.

Цікаво, що Beyond the Ice Palace черпала натхнення з гри Castlevania – і в результаті разом вони стали основою для жанру під назвою Metroidvania, а тепер Beyond the Ice Palace 2 бере натхнення саме з цього жанру.

Відгуки про оригінальний Beyond The Ice Palace були неоднозначними. Гравці критикували дизайн рівнів і складність гри, підкреслюючи, що деякі рівні були надто складними, щоб продовжувати. Ще одним недоліком була відсутність різноманітності. Водночас, багатьом гравцям сподобалася музика Beyond The Ice Palace.

Сьогодні гравцям, навпаки, подобається подібна складність рівнів. Ба більше, деякі гравці навмисно шукають найскладніші ігри у жанрі Metroidvania, щоб пограти і випробувати свої вміння.

В анонсованому трейлері (ви можете побачити трейлер наприкінці публікації) показано гру Beyond the Ice Palace 2, яка вийде на PS4, PS5 і Steam. Персонаж на ім’я Проклятий Король використовує ланцюги, за допомогою яких він був ув’язнений, щоб відбиватися від ворогів і долати перешкоди. Гравці будуть переміщатися по королівству, відкривати таємні проходи та боротися з ворогами з дивною зовнішністю.

Здається, порівняно з оригінальною грою, Beyond The Ice Palace 2 було значно оновлено, щоб гра відповідала стандартам, встановленим новішими Metroidvanias. В центрі уваги всієї гри – бої, але у гравців є можливості вдосконалюватись і готуватись до наступного випробування. Загалом, у Проклятого Короля є шанс в результаті приєднатися до лав найкращих героїв Metroidvania.

Жанр Metroidvania набув популярності після виходу гри Beyond The Ice Palace у 1980-х роках. Релізи цього жанру створили цілу хвилю інді-ігор та ігор AAA. Сучасними представниками цього жанру є такі ігри, як Hollow Knight та Prince of Persia: The Lost Crown. Вони черпають натхнення з формату і водночас вносять стилістичні, тональні та ігрові зміни. Гра Beyond The Ice Palace 2 має шанс зробити те саме.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також