Розробник розкрив найбільшу загадку GTA: геймери чекали цього 20 років

Вважається, що з усіх ігор Grand Theft Auto саме GTA: San Andreas, яка була випущена у 2004 році, є найкращою. Але ця гра має певні особливості, які протягом багатьох років дивували геймерів. І ось нарешті ці загадки почали розкриватись.

Один з розробників гри, Об Вермей, у соцмережі Х (раніше Твіттер) почав серію публікацій про GTA. В них він відповідає на численні запитання гравців. Зокрема, він розкрив секрет випадкових авіакатастроф, які час від часу траплялися в грі. Ніхто з гравців не міг зрозуміти, чому в певний момент поряд з ними відбуваються подібні авіакатастрофи.

Зрозуміло, немає нічого дивного в тому, що у грі іноді на небі з’являється літак. Це здається буденністю до того моменту, поки ваш ігровий процес не переривається вибухом і у ваш бік летять уламки літака.

В одній зі своїх публікацій Вермей підтвердив, що ці авіатрощі не були задумом розробників. З іншого боку, багом вони теж не є. Ця особливість з’явилася скоріше через технічні обмеження, які існували на той момент.

Розробники створили код, завдяки якому в полі зору гравця з’являлися літаки. Цей код повинен був переконатися, що на шляху літака немає перешкод. Але це вимагало занадто багато ресурсів від комп’ютера. Тоді Вермей спростив алгоритм, у результаті чого код часто не міг виявити занадто “тонких” перешкод. Тому літак міг розбитися, зачепившись, наприклад, за ліхтар.

Вермей уточнив, що літаки «іноді втрачали висоту відразу після створення, тому що їхня початкова швидкість могла не створити достатньої підйомної сили». Іноді літаки від самого початку мали «приречену траєкторію польоту», через що вони врізалися у випадкові об’єкти або падали на землю.

В наступних версіях гри штучний інтелект літака покращився, тому у GTA VI ми зможемо побачити цілий флот літаків у небі над Вайс-Сіті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamingbible
Читайте також