Фанат Call of Duty: Black Ops Zombies побив рекорд через 13 років

Стрімер платформи Twitch досяг у грі Call of Duty: Black Ops Zombies такого результату, який до цього вважався неможливим. Гравець побив рекорд, який тримався 13 років.

Після свого випуску у 2010 році гра Call of Duty: Black Ops започаткувала нову еру для франшизи Call of Duty від компанії Activision. І хоча гра була насичена екшеном, в першу чергу вона запам’яталася завдяки веселому режиму Zombies. Навіть через стільки років геймери все одно повертаються до Call of Duty Zombies і намагаються досягти нових результатів.

Стрімер під ніком PromptTheStealthPatcher нарешті побив рекорд, який вважався неперевершеним у Call of Duty: Black Ops. Про це він повідомив в соцмережі Х (раніше Твіттер).

Раніше цього тижня стример досяг 100-го місця на карті Call of Duty: Black Ops Call of the Dead Zombies. Карту було додано до Black Ops як окремий DLC після випуску гри та є однією з найбільших і найскладніших карт для гри. Дістатися до раунду 100 – це вже само по собі велике досягнення, якого важко досягти навіть вчотирьох, але гравцеві вдалося зробити це самостійно. Він витратив на це 61 годину.

Call of the Dead — складна карта через обмежений арсенал «чудо-зброї» та суворе середовище. На карті також є зомбі-версія легендарного режисера Джорджа Ромеро, який переслідує гравців під час гри.

Досягти рекорду вдалося завдяки новій стратегії знищення зомбі, коли гравець не чекає нових зомбі у вигідному місці, а сам йде туди, де їх найбільше, і знищує їх.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також