Гра World of Warships тепер є на мобільних телефонах: відбувся реліз на iOS і Android

Глобальний запуск мобільної версії World of Warships: Legends має потішити всіх шанувальників, оскільки ця гра раніше була доступна лише в окремих регіонах (а ще раніше – лише для консолей).

Хоча мобільна платформа є набагато компактнішою, механіка та геймплей у грі залишаються ті самі, що й на консолі. Гра має інтуїтивно зрозумілі елементи керування на сенсорному екрані та оптимізовану ігрову механіку (дивіться трейлер наприкінці цієї публікації).

Також World of Warships: Legends може похвалитися надійною функцією кросплею, що дозволяє гравцям легко брати участь у морській війні на різних платформах. Незалежно від того, як ви керуєте своїм флотом (на консолі чи на мобільному пристрої), функція перехресної гри гарантує, що гравці зможуть об’єднати сили або зіткнутися один з одним незалежно від обраної платформи.

Мобільна версія World of Warships: Legends знайомить гравців з величезною кількістю історично достовірних кораблів, починаючи від спритних есмінців, таких як клас Fletcher, і закінчуючи могутніми бойовими кораблями, такими як Yamato. Кожен корабель детально продуманий і точно відтворений.

World of Warships: Legends — це стратегічна і тактична гра, де гравці повинні перевершити суперників і здобути перемогу завдяки хитрості та вправності. Мобільна версія зберігає цю стратегічну глибину, пропонуючи гравцям безліч тактичних варіантів і можливостей для прийняття рішень. Будь-яка битва вимагає ретельного планування та виконання: від координації руху флоту до використання слабких місць ворога. Завдяки спрощеним елементам керування та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу гравці можуть легко орієнтуватися у складних морських боях, незалежно від того, беруть участь у напружених поєдинках один на один чи у великомасштабних боях флоту.

Як почати гру на мобільному пристрої

Відвідайте Apple App Store або Google Play Store, щоб завантажити World of Warships: Legends на свій мобільний пристрій. Якщо ви зареєстрували обліковий запис у мобільній версії, гра вже встановлена на вашому пристрої.

Якщо у вас вже є консольний обліковий запис, ви можете зв’язати його з обліковим записом мобільної версії Legends. Після того, як ви зв’яжете облікові записи, ваш прогрес буде зберігатися як завжди, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте в даний момент.

Вимоги до обладнання

iOS

  • ОС: 14 або новіший
  • Мінімальні вимоги: iPhone XR/iPhone XS (XS MAX)/iPad Air (3-го покоління), A12 Bionic/3Gb RAM
  • Рекомендовані вимоги: iPhone 11/11 Pro або новіший

Android

  • ОС: 9.0 чи новіший
  • Графічний процесор: Adreno 640 або новіший
  • Vulkan: 1.2 або новіший
  • ОЗУ: 4 ГБ
  • Тільки смартфон чи планшет

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також