Ще один мем-коїн від українського блокчейну Solana почав різко зростати щодня

На сьогоднішній день блокчейн Solana, який заснували Радж Гокал та українець Анатолій Яковенко, має кілька популярних мем-монет. В першу чергу це WIF та BONK. Нещодавно до списку додався мемкоїн Slerf (SLERF). І от тепер на арену вийшла нова монета, яка демонструє хороші результати.

Криптосектор зазнав значної невдачі за останні кілька днів, коли провідні цифрові активи, такі як Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH), впали до багатотижневого мінімуму. Більшість криптовалют залишаються в мінусі за 24-годинним масштабом.

Однак є деякі винятки, і одним із прикладів є нещодавно запущена мем-монета Cats in a Dogs World (MEW).

Ціна цього токена зросла більш ніж на 40% за останні 24 години, тоді як його ринкова капіталізація наблизилася до позначки в 800 млн доларів. На даний момент MEW займає 131-е місце у списку найбільших криптовалют (за даними CoinGecko). Це серйозне досягнення, враховуючи той факт, що монета побачила світ тиждень тому.

Токен потрапив у заголовки газет минулими вихідними, коли він досяг рекордно високої ціни. Його підйом супроводжувався підтримкою співзасновника BitMEX Артура Хейса, який підкреслив вражаючі показники MEW у своєму профілі X.

Раніше цього тижня популярний підприємець і криптоаналітик Ларк Девіс розкрив випадок таємничого трейдера, який перетворив 35 000 доларів на приголомшливі 44 млн доларів, маючи справу з цим активом.

Ще одна монета-мем на основі Solana, яка допомогла кмітливим інвесторам отримати багатомільйонні прибутки, — dogwifhat (WIF). Як ми повідомляли раніше, один з криптоінвесторів придбав приблизно 2,5 млн токенів WIF наприкінці 2023 року, витративши лише 310 доларів. Наразі схованка коштує понад 10 млн доларів.

Торгівля монетами-мемами під час бичачого ринку може виглядати як приваблива інвестиційна можливість, але це також може призвести до нищівних втрат через їх сумнозвісну волатильність.

Читайте про це детальніше у нашій публікації: Чи варто купувати різні види токенів: поради криптоінвесторам

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cryptopotato
Читайте також