Нова криптовалюта від Solana дивує стабільним зростанням: щодня піднімається на 70%

Сектор криптовалют сьогодні, 19 березня, переживає спад: біткоїн, ефір та інші популярні активи знаходяться в мінусі. Але один з новин токенів йде наперекір загальній тенденції і вперто зростає в ціні.

Після значного процвітання за останні кілька місяців світова капіталізація криптовалютного ринку впала приблизно до 2,5 трлн доларів (за даними CoinGecko). Нагадаємо, менше тижня тому показник перевищував 2,9 трлн доларів.

Однак мемкоїн Slerf (SLERF), який пов’язаний з темою лінивців і побудований на блокчейні Solana, кидає виклик негативній тенденції: він зростає на 70% і вже досягнув $1,30.

За останні кілька годин криптосегмент соцмережі X вибухнув публікаціями, пов’язаними з SLERF. Численні учасники індустрії припускають, що Slerf може стати наступним токеном, який продемонструє значні успіхи найближчим часом.

Поява SLERF навіть привернула увагу провідних криптовалютних бірж, включаючи HTX, яка дозволила торгівлю послугами з ним.

Незважаючи на очевидний прогрес, на початку цього тижня актив був залучений до підозрілої діяльності: розробник, який стоїть за ним, випадково спалив кошти на суму 10 мільйонів доларів, зібрані від інвесторів під час передпродажу.

Розробник стверджує, що інцидент став результатом «простого безглуздого неправильного клацання», коли вони спалювали токени LP. Проте виправити ситуацію вже неможливо, додала команда.

Меми-монети на основі Solana вже викликали великі хвилі останнім часом. Нагадаємо, dogwifhat (WIF) і Bonk Inu (BONK) отримали підтримку від Binance та інших бірж, а їх ринкова капіталізація ненадовго перевищила позначку в 3 мільярди доларів.

Активи цього типу були досить інтригуючими, оскільки вони дають можливість отримати значні прибутки за короткий період часу. Тим не менш, мати справу з ними також може бути небезпечно: є ризик руйнівних втрат через сумнозвісну мінливість мем-коїнів.

Читайте також: Криптоінвестори знову шалено вкладаються в мемкоїни: чому Memecoin Mania повертається?

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cryptopotato
Читайте також