Криптовалютна сенсація WIF стала третьою за величиною мем-монетою

Меми-монети на чолі з dogwifhat (WIF), що базується на Solana, другий день входять в список лідерів. WIF показує своє нове досягнення – її ціна піднялася до 4 доларів (за даними CoinGecko), але це ще не все.

Ринкова капіталізація WIF наразі становить приблизно 3,7 млрд доларів, що робить її 40-ю за величиною криптовалютою та третьою за розміром у сфері мемів. Pepe Coin (PEPE) опустився на четверту позицію з капіталізацією близько $3,3 млрд.

Цей стрибок WIF збігається зі значним “відродженням” всієї ніші мемів. Провідний актив цього типу – Dogecoin (DOGE) – перевищив позначку в $0,20, засвідчивши зростання на 32% протягом тижні.

Можна з упевненістю сказати, що успіх WIF більш ніж вражаючий, враховуючи той факт, що монета вийшла на ринок лише наприкінці минулого року. Її ціна зросла на понад 2000% з початку 2024 року, і це зростання привернуло увагу деяких відомих учасників галузі.

Одним із прикладів є Артур Хейз, співзасновник BitMEX, який опублікував свою фотографію в шапці (це пов’язано з назвою та логотипом токена).

Іншим фактором, який, можливо, сприяв зростанню ціни WIF, є підтримка провідних бірж криптовалют. Binance, BitMEX, Coinbase і Kraken є одними з тих, хто увімкнув торгові послуги щодо цього активу.

На розквіт Dogwifhat швидко зреагували трейдери. Один з інвесторів купив понад 2,5 млн токенів наприкінці 2023 року, витративши лише 310 доларів. Зараз така покупка обійшлася б у понад 9 млн доларів.

Незважаючи на вражаючі прибутки, інвесторів попереджають бути обережними при роботі з активами такого типу через їх сумнозвісну волатильність.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cryptopotato
Читайте також