Чи варто купувати різні види токенів: поради криптоінвесторам

Диверсифікація портфелю – це традиційні порада у класичному бізнесі. Розподілити яйця в різні кошики – це хороший спосіб захистити свої інвестиції. Та чи працює цей метод в криптоіндустрії?

Почнемо з бази.

Диверсифікація вашого інвестиційного портфеля означає, що ви вкладаєте гроші в різні активи. Наприклад, на традиційних фондових ринках можна мати акції в медичній промисловості, фінансовій галузі та галузі роздрібної торгівлі. У криптовалюті ви можете інвестувати, зокрема, в Bitcoin, XRP, Litecoin і т.д.

Теоретично інвестування в кілька активів може допомогти мінімізувати ризики у випадку, якщо одна монета раптово впаде.

Насправді ж, через постійну волатильність крипторинку, мінімізувати ризик збитків не завжди можливо. Справа в тому, що ціни на криптовалюту мають тенденцію одночасно рухатися в одному напрямку. Оскільки біткоїн займає більшу частку ринку, то саме він часто визначає, що буде відбуватися з іншими криптовалютами.

Наприклад, якщо Bitcoin зростає, то решта ринку зазвичай теж піднімається. Якщо він падає, то ціни на інші токени, ймовірно, теж зазнають різкого падіння вартості. Ви маєте розуміти це, якщо хочете вкладатися в криптовалюту.

І все ж таки, як диверсифікувати свій портфель, якщо є бажання купити криптовалюту?

Ось кілька прикладів різних типів криптовалют, у які можна інвестувати:

  • Централізовані криптовалюти, такі як Ripple (XRP)
  • Біткоїн, який може стати цифровим активом, що замінить фіатну валюту.
  • Валюти на основі платформ, які дозволяють створювати децентралізовані програми (dApps), такі як Ethereum.
  • Монети, керовані конфіденційністю, такі як Monero.
  • Стейблкойни, прив’язані до фіатної валюти.

Ваше рішення диверсифікувати свій портфель криптовалют має виходити з технічного аналізу, чіткого розуміння ринку та того, чого ви хочете досягти.

Що потрібно знати, перш ніж диверсифікувати

Криптопроєкти та токени можуть зникати миттєво, а шахрайство з криптовалютою є доволі поширеним явищем. На будь-які рішення, які ви приймаєте щодо інвестування в нові монети, повинні впливати ретельні дослідження ринку. Будьте в курсі останніх новин і звертайте увагу на тренди.

Ще одна важлива порада: не розподіляйте свої інвестиції занадто сильно. Зосередьтеся на двох або трьох монетах різних типів, які могли б максимізувати ваш прибуток. Вам треба диверсифікувати свій портфель, а не розпорошити його.

І пам’ятайте основне правило: не інвестуйте більше, ніж можете дозволити собі назавжди втратити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело coinrivet
Читайте також