Підтверджено четвертий в історії халвінг в мережі Bitcoin: як це впливає на вартість

20 квітня 2024 року в мережі біткоїна на висоті блоку 840 000 стався халвінг. Актив одразу відреагував на цю подію зростанням.

Халвінг біткоїнів — це подія, коли нагорода за майнінг блоку зменшується вдвічі. Це означає, що майнери біткоїнів отримуватимуть на 50% менше біткоїнів за кожну транзакцію, яку вони перевірять. Халвінг BTC стається кожних 210,000 блоків, що трапляється приблизно кожні 4 роки.

Халвінг є невіддільною частиною економічної моделі біткоїна, оскільки він відповідає за стабільний темп створення нових монет і його подальше регулювання. Такий контрольований рівень інфляції є однією з основних відмінностей між криптовалютами та традиційними фіатними валютами, які, по суті, мають нескінченну пропозицію що знаходиться в обороті.

На момент написання матеріалу біткоїн торгувався на рівні $63 861, додавши до вартості 1,23%. Ринкова капіталізація активу складала $1,26 млрд, обсяг торгів додав 41%.

Зазначимо, це вже четвертий халвінг флагмана криптовалют. Він скоротив винагороду за кожен видобутий блок до 3,125 BTC.

Як повідомляє Blockchain.com, цей блок належить майнінговому пулу ViaBTC і містить додаткові 37,6256 BTC ($2,401,399) винагороди, виплачені як комісійні за 3050 транзакцій, які були включені в блок.

Звісно, блок може зазнати так званої реорганізації ланцюжка, яка відбувається, коли два майнери підтверджують блок в блокчейні приблизно в один і той же час. Оскільки між майнерами існує інтенсивна конкуренція за перший блок після халвінгу, це може статися.

Халвінги біткоїна не є чимось новим, але їх вплив на ринок залишається гарячою темою серед інвесторів та аналітиків. За своєю суттю, ці події зменшують винагороду за видобуток нових блоків, таким чином зменшуючи пропозицію нових біткоїнів, що надходять на ринок.

Після попередніх халвінгів біткоїн зазвичай переживав значне зростання. Поки що невідомо, чи збережеться ця тенденція, оскільки ринок продовжує розвиватися зі збільшенням інституційної участі та регуляторних змін.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело PaySpaceMagazine
Читайте також