Геймери нелегально запустили GTA-5 на Nintendo Switch

Моддери запустили культову гру від Rоckstar Games, Grаnd Theft Auto 5, на популярній портативній консолі Nintendо Switch.

З моменту випуску в 2013 році, GTА 5 завоювала мільйони шанувальників по всьому світу, продовжуючи радувати їх новим контентом та перевиданнями на різних платформах.

Однак Nіntendo Switch досі не мала у своєму арсеналі цієї грандіозної гри. У грудні 2023 року витік інформації з Rockstar розкрив, що офіційного порту GTА 5 на Switch не планувалося. Втім, це не зупинило наполегливих моддерів, які змогли неофіційно портувати гру на консоль.

Група моддерів із Superstar South Studios опублікувала відео, яке показує, як GTА 5 працює на Nіntendo Switch у портативному режимі. Хоча гра працює неідеально і має деякі технічні недоробки, це однаково вражаючий результат.

Цей неофіційний порт став можливим завдяки витоку вихідного коду GTА 5, який дав моддерам можливість адаптувати гру для Nіntendo Switch. І, що особливо цікаво, поки що команда не зіткнулася з юридичними проблемами з боку Rockstar та Take-Two Interactive.

Тим не менш, враховуючи минулі відносини Rockstar до модифікацій ігор, малоймовірно, що очікуваний GTА 6 буде доступний на Nіntendo Switch. Але для шанувальників GTА на Switch є хоча б надія на порт GTА 5 завдяки пристрасті та вмінню моддерів переводити мрії в реальність.

Як ми вже раніше повідомляли, моддери також намагаються запустити гру на Linux і Android, але даних про успіхі в цьому напрямку поки що немає.

Тим часом, актор Стівен Огг розкрив більше деталей про скасоване DLC для GTA 5, яке мало бути зосереджене на його персонажі Треворі.

Під час подкасту Streamily актор Стівен Огг розповів, що брав участь у фільмуванні матеріалу, який показав би відомого шибайголову в дещо іншому світлі.

“У нас було таке круте л**но… Я забув, чи було це DLC, я не пам’ятаю, але Тревор мав працювати під прикриттям. Він працював би на федералів. Ми знімали дещо з цього, Тревор був типу Джеймс Бонд,” – розповів актор.

За словами Стівена, Тревор залишився б тим самим безумцем, але зі шкіри ліз би аби здаватися нормальним, щоб за будь-яку ціну виконати роботу.

Однак, у момент, коли стало ясно, що GTА Online є центром уваги геймерів, Rockstar Games зупинили роботу над доповненням і так її й не відновили.

Відео подкасту дивіться наприкінці цієї публікації.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Знай
Читайте також