Каталог GTA+ розшириться: з’являться ще дві культові гри від Rockstar Studios

Схоже, відома студія Rockstar Games має серйозний намір розширити свій сервіс і зробити його привабливим не тільки для шанувальників франшизи Grand Theft Auto.

Минулого тижня компанія додала популярну пригодницьку гру Red Dead Redemption в каталог безкоштовних ігор для передплатників GTA+. А 2-го квітня у своєму блозі Rockstar Games оприлюднила плани ще більше наповнити контентом каталог.

Окрім різноманітних бонусів у GTA Online, передплатники сервісу отримають доступ до двох культових ігор Rockstar – про стильного детектива L.A.Noire та про непросте життя шкільного хулігана з екшену Bully.

Гра L.A.Noire вийшла в 2011 році і пропонує геймерам відчути себе в ролі детектива в Лос-Анджелесі 1940-х років. Гра дещо застаріла технічно, але, завдяки захоплюючій атмосфері та інтризі в сюжеті, не втратила своєї актуальності.

Bully вийшла в 2006 році. Гра не отримала широкої популярності, але сформувала навколо себе віддану фанатську базу, яка все ще мріє про продовження або хоча б перевидання Bully.

Rockstar не повідомляє дату, коли саме дві гри з’являться в каталозі GTA+, але це точно станеться в 2024 році.

Нагадуємо, що підписка на GTA+ доступна лише для користувачів PS5 та Xbox Series.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gagadget
Читайте також