GTA 5 пробують нелегально перенести на Android, Nintendo Switch і Linux

Сторонні розробники намагаються запустити популярну гру на інших платформах. Повідомляється, що такі експерименти стали можливі в результаті витоку вихідного коду GTA 5 ще в грудні минулого року.

З моменту випуску в 2013 році Grand Theft Auto 5 живе на багатьох платформах, зокрема на консолях PlayStation, Xbox і ПК. Однак напередодні запуску нової Grand Theft Auto 6, яка очікується наступного року, стара версія гри може стати доступною для більшої кількості гравців на мобільних платформах і платформах Nintendo Switch.

GTA Focal, портал новин Grand Theft Auto, заявив у мережі X, що група моддерів намагалася перенести GTA 5 на Nintendo Switch, Linux і Android.

«Група моддерів намагається перенести GTA 5 на Nintendo Switch, Linux і Android завдяки витоку вихідного коду в грудні», — йдеться в дописі. У супровідному відео та скріншоті до публікації показано екран завантаження GTA 5 із повідомленнями про помилки на Nintendo Switch і Android. Витік свідчить про те, що порт ще не повністю функціональний на платформах.

Але, як ви розумієте, все це відбувається не офіційно. Rockstar Games не анонсувала портування GTA 5 на ці платформи. У 2022 році розробник випустив «розширену та покращену» версію GTA 5 для PS5 та Xbox Series S/X, у якій покращено візуальні ефекти та продуктивність на консолях поточного покоління.

У грудні 2023 року Rockstar Games зазнала хакерської атаки, яка призвела до витоку вихідного коду GTA 5 та GTA 6.

Станом на лютий 2024 року, GTA 5 було продано понад 195 мільйонів копій по всьому світу. Спочатку гра була запущена на PS3 і Xbox 360, але доступна на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X і ПК. Її довгоочікуване продовження, GTA 6, було представлено в грудні минулого року і підтверджено, що гра вийде на PS5 і Xbox Series S/X у 2025 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gadgets360
Читайте також