PlayStation 5 Pro: розкрито дату презентації

Корпорація Sony може анонсувати консоль PlayStation 5 Pro на ігровій виставці Tokyo Game Show, повідомляє видання The Shortcut.

Остання участь Sony у Tokyo Game Show відбулася у 2020 році, перед випуском PlayStation 5. Цьогоріч виставка пройде з 26 по 29 вересня, зібравши понад 3000 стендів. Завдяки великій кількості відвідувачів і компаній, що беруть участь, це виглядає як ідеальний майданчик для презентації новинки.

Експерти вважають, що для Sony було б логічно представити консоль на початку осені, щоб встигнути до новорічних свят. Основний акцент компанія робить на західну аудиторію, оскільки в Японії PlayStation менш популярна порівняно з Nintendo Switch та іншими мобільними консолями.

Раніше багато інсайдерів повідомляли про наближення презентації поліпшеної версії PlayStation. Наприклад, блогер та інсайдер Moore’s Law Is Dead зазначав, що Sony затримала випуск нової консолі, хоча пристрій був готовий до виходу ще у 2023 році. Компанія вирішила відкласти реліз, щоб він збігся з виходом великих ігор, таких як GTA VI.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також