Новий Nintendo Switch 2 буде більш продуктивним

Згідно з чутками та коментарями від Moore’s Law is Dead, Nintendo Switch 2 була розроблена з акцентом на підвищену продуктивність та енергоефективність порівняно зі своєю попередницею. Ось основні деталі:

Режим док-станції

У режимі док-станції Nintendo Switch 2 споживатиме від 15 до 30 Вт потужності, що дозволить їй працювати швидше та з більшою продуктивністю. Це дасть консолі змогу обробляти складні графічні обчислення та підтримувати високу якість графіки на великому екрані телевізора чи монітора.

Портативний режим

У портативному режимі Switch 2 працюватиме на потужності 5 Вт з безвентиляторним охолодженням. Це забезпечить тривалий час автономної роботи та ефективне управління енергією, що важливо для портативності консолі.

Порівняння з Steam Deck

Moore’s Law is Dead зазначає, що Nintendo Switch 2 буде конкурентоспроможною за ефективністю у порівнянні з подібними пристроями, такими як Steam Deck. Вона зможе запускати більшість ігор, доступних на Steam Deck, хоча з дещо меншими швидкостями кадрів. Наприклад, якщо гра на Steam Deck працює з частотою 90 FPS, то на Switch 2 вона може працювати з частотою 60 FPS.

Підтримка технологій

Нова консоль Nintendo підтримуватиме такі технології, як NVIDIA DLSS і, можливо, трасування променів, що підвищить якість графіки та продуктивність у підтримуваних іграх.

Таким чином, Nintendo Switch 2, хоча й не претендує на звання абсолютного лідера в продуктивності порівняно з Steam Deck, пропонує значні покращення у порівнянні з оригінальною Nintendo Switch. Це зробить її привабливою для гравців, які прагнуть покращеного геймінгового досвіду в усіх режимах використання консолі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також