Нові “Зоряні війни”: почалася розробка відеогри за мотивами франшизи

Британська компанія Creative Assembly почала розробку трьох нових ігор. Стало відомо, що одна з них буде заснована на всесвіті “Зоряних воєн”.

Мова йде про серію стратегічних ігор Total War, де гравець має можливість керувати державами і своїм військом. Кожна гра має свій всесвіт. Ця, відповідно, буде називатись Total War: Star Wars.

Перспектива створення стратегічної гри у всесвіті «Зоряних воєн» не є новою, оскільки попередні ігри, такі як Empire at War у 2006 році та Force Commander у 2000 році вже пробували це реалізувати. Але минуло чимало часу, поки ми нарешті отримали нову Star Wars RTS.

Якщо витоки правдиві, то це означатиме, що наразі розробляється навіть не одна, а дві стратегічні ігри «Зоряних воєн». У 2022 році було анонсовано покрокову стратегічну гру від розробника Bit Reactor у співпраці з Respawn. В березні цього року студія підтвердила, що гра все ще знаходиться в розробці, незважаючи на нещодавні звільнення в Respawn, які включали скасування відеогри Mandelorian.

Здебільшого усі розробники дотримувалися дії в реальному часі, відточуючи швидкісні битви “Зоряних війн”. Однак, зважаючи на те, скільки широких галактичних конфліктів відбувається в “Зоряних війнах”, цей всесвіт також добре підходить для стратегічної гри, тож може добре працювати в серії Total War.

Creative Assembly, розробник Total War, ще не підтвердив існування будь-якої з цих трьох ігор. Однак попереду літній сезон демонстрацій, де у Creative Assembly буде багато можливостей зробити оголошення.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Insider Gaming
Читайте також