Науковці відкрили спосіб створити той самий світловий меч із «Зоряних воєн»

Після виходу «Зоряних воєн» в 1977 році вони здійснили справжню революцію в головах фанатів. Так звані світлові мечі були визнані як «елегантна зброя більш цивілізованої епохи». Відтоді шанувальники мріяли володіти справжнім світловим мечем – барвистою зброєю, яка легко розрізає тіло чи метал.

Видання Daily Mail у День “Зоряних воєн” повідомило: вчені вважають, що створення такого світлового меча, як у франшизі, може стати реальністю, хоча й з певними технічними та практичними обмеженнями.

Доктор Алекс Бейкер, хімік з Університету Уоріка, розповів, що «нагріта палиця вогняної смерті» може бути надто небезпечною для представників громадськості. Тим не менш, створити таке лезо можна було б створено шляхом іонізації газу з навколишнього повітря, перетворюючи його на плазму, яка може мати високу температуру і здатність різати метал.

Щоб зупинити зникнення плазми незабаром після її ввімкнення, плазму потрібно утримувати в магнітному полі. Також потрібне потужне джерело енергії, яке могло б поміститися в ручку.

Це магнітне поле дозволить двом лезам світлових мечів зіткнутися один з одним, як у фільмах, а не проходити один крізь одного.

Ютубери вже пробували робити власні плазмові світлові мечі, однак, результат виявився зовсім не схожим на фільми, а лезо трималося лише 30 секунд.

Тим часом канадець Джеймс Гобсон створив власну версію з довговічнішим лезом, але це лише тому, що воно отримало джерело живлення від підключеного рюкзака.

«Люди створили пристрої, які виробляють прямий струмінь плазми, який згодом охолоджується та деіонізується назад у газ», — сказав доктор Бейкер.

Основною проблемою є забезпечення достатньої енергії для підтримки плазми та магнітного поля, необхідного для її утримання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело noworries
Читайте також