Як покращити роботу вашого Wi-Fi: нестандартні способи

Шукаєте можливості збільшити швидкість свого домашнього Wi-Fi і розширити діапазон підключення до Інтернету? Є декілька маловідомих варіантів.

Давайте спочатку розберемось, за якими характеристиками можна визначити якість вашої мережі:

  • Швидкість. Нові технології Wi-Fi передають дані швидше, ніж попередні покоління.
  • Покриття та ємність. Вам потрібен маршрутизатор, який забезпечує кращу швидкість Інтернету для більшої кількості пристроїв і на більших відстанях. Нові маршрутизатори з частотою 160 МГц пропонують і те, і інше – більшу пропускну здатність і покриття.

Завдяки швидшому з’єднанню Wi-Fi ви можете легко транслювати фільми, ігри, відео та інші програми, що потребують великої кількості даних, із більшою надійністю, меншою затримкою та вищою якістю даних для зображень, графіки та зв’язку.

То як цього досягти?

1. Використовуйте розширювач бездротового діапазону. Хоча це навряд чи пришвидшить з’єднання, зате посилить сигнал у “мертвих точках” вашого будинку чи офісу. Наприклад, якщо ваш маршрутизатор знаходиться на першому поверсі вашого будинку, ви можете додати розширювач бездротового діапазону на іншому поверсі, щоб посилити сигнал. Це може бути великою підмогою в місцях з товстими стінами або іншими фізичними структурами, які можуть перешкоджати бездротовому сигналу.

2. Додайте точки доступу. Думайте про точки доступу як про створення бездротової мережі навколо вашого будинку. Вони передають один одному Інтернет-сигнали для створення бездротової мережі. Вони створені для великих багатоповерхових приміщень.

3. Спробуйте прискорити потік даних. Це невидиме бездротове з’єднання може мати величезний вплив на наше повсякденне життя — визначати, скільки ми встигнемо зробити або скільки зможемо відпочити та розслабитися. Ніхто не хоче переривання відеодзвінків, переривчастого потокового відео або повільного завантаження файлів. Маючи деякі знання, відповідний маршрутизатор і деяку наполегливість, ви можете налаштувати параметри бездротового маршрутизатора, щоб збільшити ширину каналу за допомогою опцій 20, 40, 80 і навіть 160 МГц, щоб покращити швидкість з’єднання Wi-Fi і збільшити радіус дії.

4. Оновіть маршрутизатори, шлюзи та пристрої до останнього стандарту Wi-Fi 6.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело intel
Читайте також