Як перевірити стан акумулятора на смартфоні Xiaomi – прості способи

Акумулятор будь-якого смартфона з часом зношується і втрачає свою ємність. Розповідаємо, як перевірити стан смартфона Xiaomi кількома способами.

Один з простих способів – це USSD-запит. Для цього необхідно набрати спеціальний код: *#*#6485#*#*. Після цього має з’явитися документ із довідковою інформацією.

Основна увага на пункти MF_05 і MF_06, де перший означає поточну (фактичну) ємність акумулятора, а другий — заявлену виробником заводську ємність джерела живлення. Значення MB_00 показує заряд акумулятора, а MF_02 дозволяє дізнатися про кількість пройдених циклів зарядки.

За словами фахівців, при нормальному використанні за рік батарея втрачає приблизно 15-20% своєї ємності, при більш інтенсивному — до 50%. Тим, у кого залишкова ємність акумулятора смартфона Xiaomi становить менше ніж 80% слід замислитись над заміною акумулятора.

Ще один спосіб перевірити стан акумулятора на смартфоні Xiaomi – спеціальні додатки.

Наприклад, AccuBattery – додаток відображає фактичний рівень використання батареї, використовуючи інформацію, отриману від контролера заряду батареї. Цей додаток максимізує термін служби батареї, відображає інформацію про використання батареї, і вимірює ємність батареї, базуючись на наукових методах.

Зазначимо, що є багато чинників, які псують акумулятор будь-якого смартфона, не тільки Xiaomi. Так, необхідно вчасно прибирати смартфон із зарядки, не допускати зниження рівня заряду смартфона нижче 15% та заряджати його до 70-80%. Крім того, не можна довго тримати смартфон повністю розрядженим.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело politeka
Читайте також