Як увімкнути смартфон Xiaomi без кнопки живлення

Якщо ваш телефон Xiaomi вимкнувся, а кнопка включення не працює, не панікуйте – ми маємо рішення! Перш ніж бігти до сервісного центру або витрачати гроші на ремонт, спробуйте цей трюк, щоб увімкнути смартфон Xiaomi без кнопки живлення. Ми гарантуємо, що це допоможе відновити смартфон і не раз!

Мабуть, ви не знали, але є два способи включення телефону Xiaomi. Перший – це натискання та утримання кнопки живлення, розташованої праворуч. Ця кнопка призначена для увімкнення та вимкнення пристрою.

Другий, менш відомий спосіб – це виклик режиму відновлення на вашому смартфоні Xiaomi. Recovery mode – це режим, що дозволяє відновити телефон, і він доступний на всіх пристроях з операційною системою Android.

Ось як увімкнути смартфон Xiaomi без використання кнопки живлення:

1. Переконайтеся, що заряд вашого телефону не менше 15%. Поставте його на зарядку, якщо потрібно, і дочекайтеся, поки заряд досягне близько 15%. Після цього від’єднайте його від мережі.

2. Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності на вашому смартфоні Xiaomi.

3. Утримуючи кнопку збільшення гучності, підключіть зарядний пристрій до телефону. Після цього з’явиться екран відновлення.

4. Виберіть опцію “Reboot” за допомогою кнопок збільшення та зменшення гучності. Це дозволить вам увімкнути смартфон без використання кнопки живлення.

5. Почекайте, поки смартфон автоматично перезавантажиться.

6. Після перезавантаження введіть пароль або PIN-код, щоб розблокувати телефон.

Тепер ви знаєте, як увімкнути смартфон Xiaomi без кнопки живлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua.com
Читайте також