Лайфхак, як користуватися смартфоном весь день і не посадити акумулятор

Хто з нас не зіткнувся з проблемою швидкого розрядження телефона? За декілька годин сто відсотків заряду перетворюються на 15-20. Чи знайомо це? І ось ви уже стоїте в магазині, розглядаючи новий гаджет, оскільки старий виявився непридатним. Щоб уникнути такого швидкого розряду батареї вашого смартфона, фахівці підготували кілька порад.

Яскравість екрана

Яскравий та насичений екран смартфона, безумовно, добре, але він дуже енерговитратний для батареї. Тому, щоб зберегти заряд, рекомендується відмовитися від такої “розкіші” і встановити яскравість на 50%. Це не лише заощадить заряд, а й забезпечить зручність для очей, зменшивши напругу.

GPS і вібросигнал

Постійне використання геолокації у телефоні значно витрачає заряд. Тому вимкніть його в налаштуваннях і ввімкніть лише за потребою.
Вібросигнал можна також вимкнути, оскільки кожне відчуття вібрації розряджає пристрій, і сама функція майже не має практичного значення. Вона реагує лише на ваші дотики.

Мобільний зв’язок і Wi-Fi

Не забудьте вимкнути Wi-Fi, коли залишаєте дім, оскільки воно малоймовірно знадобиться в дорозі і лише розрядить батарею. Ваш пристрій постійно шукатиме доступну мережу, і кожне з’єднання і роз’єднання розряджатиме апарат. Те ж саме стосується і мобільного зв’язку.

Збереження акумулятора

Сучасні мобільні телефони використовують літієві батареї, які служать від 1 до 3 років. Протягом першого року акумулятор втрачає близько 30% своєї максимальної ємності. Чим більше він зношений, тим швидше розрядиться гаджет. Щоб зберегти його на 100%, дотримуйтеся таких правил:

– не використовуйте телефон під час заряджання;

– користуйтеся лише оригінальними зарядними пристроями та кабелями;

– встановіть режим оптимізованої зарядки, якщо залишаєте телефон на ніч;

– уникайте перегріву або переохолодження пристрою.

Якщо навіть ці заходи не допомагають зберегти заряд батареї, можливо, вам варто поміняти акумулятор або звернутися за допомогою до Power Bank, щоб завжди мати додаткову “батарейку” під рукою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також