Як переконатися, що ваш iPhone оригінальний: три основні способи

Якщо ви купили гаджет не в офіційному магазині виробника, є ризик підробки. Дуже часто це стосується телефонів, наприклад, компанії Apple. Важливо знати, як перевірити айфон, чи дійсно він є оригінальним.

1. Код IMEI

Moyo пише, що простий спосіб перевірки айфона — за допомогою IMEI. Це окремий код, який має кожен телефон. Він складається з 15 цифр. За допомогою нього відстежується пристрій в мобільній мережі, а ще у випадку крадіжки.

Щоб дізнатися ваш IMEI, зробіть наступні кроки:

  • Перейдіть у “Налаштування”, зокрема, “Загальні”. Знайдіть там пункт “Про інформацію” або “Про пристрій”. Там можна знайти цей код.
  • Перейдіть на сторінку Apple у розділ “Check Coverage” та введіть свій IMEI. Ця опція покаже вам , чи має гаджет гарантію та сервісне обслуговування. Також ви дізнаєтесь, чи телефон зареєстрований Apple.
  • Також можна перевірити айфон за серійним номером. Його знаходять у розділі “Параметри” — “Загальні” — “Про пристрій”. Тоді серійний номер треба ввести знову ж таки на сайті Check Coverage. Якщо ж айфон — справжній, ви побачите інформацію про гарантію та модель телефона.

2. Перейти у магазин застосунків AppStore

Якщо після натискання на іконку, ви потрапляєте саме в цю програму, а не наприклад, у Google Play від Android — значить все добре.

3. Зовнішній вигляд iPhone

Логотип яблука на задній частині гаджету має бути чітким і якісним. Корпус повинен бути рівним і без тріщин. Шрифт як на пакуванні, так і в пристрою має бути виразним. Вага і розмір повинні відповідати характеристикам у документації.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також