П’ять способів визначити, чи справжні ваші навушники AirPods від Apple

Хочете купити або вже купили Apple AirPods, але не впевнені, чи вони підробка? Ось кілька способів перевірити якість товару.

1) Подивіться на упаковку та інструкції

Apple докладає багато зусиль, щоб якісно пакувати свої вироби. Підробникам важко копіювати таку упаковку.

Підроблені AirPods часто мають слова з орфографічними помилками, а іноді – інший або збільшений шрифт. Ще одна ознака: етикетки на оригінальних AirPods розділені, тоді як на підроблених AirPods — це часто один аркуш паперу.

Відкривши коробку, перевірте її вміст. Оригінальні AirPods постачаються з інструкцією для користувача, гарантійним талоном і листом безпеки. Якщо щось з цього відсутнє, то є шанс що хтось відкривав коробку до вас або перед вами підробка.

2) Перевірте серійний номер

Кожна оригінальна коробка AirPods має серійний номер, тому обов’язково перейдіть на сторінку перевірки серійного номера Apple і введіть серійний номер своїх бездротових навушників, щоб перевірити, чи вони оригінальні.

Але навіть якщо ваш серійний номер на коробці пройшов перевірку Apple, існує ймовірність того, що AirPods усередині мають інший серійний номер. Щоб перевірити, чи коробка та пристрій мають однаковий номер, відкрийте AirPods і перевірте нижню частину навушників. Оригінальні AirPods мають серійні номери, надруковані на нижній стороні навушників. Переконайтеся, що вони збігаються з номерами на коробці.

У AirPods Pro 2-го покоління та AirPods 3-го покоління серійні номери розташовані всередині шарніра зарядного футляра біля краю, тоді як для AirPods Max вони розташовані на внутрішній стороні лівого навушника, трохи вище динаміка.

3) Підключіть телефон

Apple представила нову функцію в iOS 16, яка перевіряє оригінальність підключених AirPods. Якщо ви отримуєте сповіщення «Не вдається перевірити AirPods» одразу після підключення бездротових навушників, можливо, перед вами підробка. Однак це не завжди так, оскільки ви також можете побачити те саме повідомлення під час підключення справжніх навушників через деякі помилки або проблеми з програмним забезпеченням.

4) Перевірте колір, збірку та якість звуку

Якщо ви купили AirPods будь-якого іншого кольору, крім білого, це підробка. Apple виробляє AirPods тільки в одному кольорі.

Крім того, більшість підроблених AirPods мають нерівні краї або інші дефекти. Щоб перевірити, чи вони справжні, спробуйте порівняти свою пару із зображеннями на веб-сайті Apple. Якщо решітки ослаблені або на штоку є кнопка замість датчика сили, це підробка. Ви також можете визначити справжність, перевіривши багатофункціональну кнопку на задній частині зарядного кейса. Підроблені часто мають вільний або піднятий ґудзик, тоді як оригінальна пара матиме ґудзик на одній лінії з рештою футляра.

5) Погана якість звуку

Якщо ви все ще не можете визначити, чи справжні навушники, які ви придбали, зверніть увагу на якість звуку. Підроблені AirPods часто мають низьку якість звуку, відсутні чіткість та бас.

Крім того, відсутні деякі розширені функції, як-от просторове аудіо та інші покращення звуку, тому, якщо певні функції не працюють належним чином, ваші AirPods можуть бути підробленими.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело indianexpress
Читайте також