Приберіть це від роутера: три речі, які знижують швидкість вашого інтернету

Ви поставили дома роутер, підключили Інтернет, а мережа не працює чи працює погано? Причин може бути чимало: невдале розташування, неправильні налаштування або присутність зайвих предметів, які впливають на зв’язок.

Давайте поговоримо про те, які предмети навколо роутера можуть погано впливати на якість його роботи.

Фізичні перешкоди, такі як стіни, двері та навіть меблі, можуть спричинити перешкоди. Такі матеріали, як бетон, метал і штукатурка, можуть значно зменшити радіус дії сигналу Wi-Fi.

Рішення полягає в стратегічному розміщенні маршрутизаторів у зонах, де вони можуть забезпечити оптимальне покриття.

Що потрібно прибрати від роутера

1. Інші бездротові пристрої

Бездротові пристрої, такі як бездротові телефони та пристрої Bluetooth, можуть створювати перешкоди для сигналів WiFi. Перешкоди виникають, оскільки ці пристрої також працюють на тій же частоті, що й сигнали WiFi. Щоб уникнути перешкод, найкраще тримати маршрутизатори подалі від інших бездротових пристроїв або використовувати дротове підключення замість бездротового.

2. Електричні прилади

Електричні пристрої, такі як люмінесцентні лампи, двигуни, мікрохвильовки тощо, можуть створювати перешкоди для сигналів Wi-Fi. Ці перешкоди виникають через те, що електричні пристрої створюють електромагнітні поля, які можуть порушувати сигнали. Щоб уникнути перешкод, найкраще тримати маршрутизатори подалі від електричних пристроїв або використовувати екрановані кабелі Ethernet.

3. Металеві предмети

Метал здатний поглинати радіохвилі, що випромінюються роутером, що призводить до зниження потужності Wi-Fi сигналу. Тому краще перемістіть їх в інше місце.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також