Небезпечне сусідство: чому ці предмети не варто тримати біля вашого роутера

Якщо сигнал вашого бездротового маршрутизатора не такий потужний, як вам хотілося б, не поспішайте купувати дорожчу модель. Існує чимало факторів, які впливають на силу бездротового сигналу, і один з них – це металеві перешкоди в будинку чи офісі. Bibliotech пояснює, чому металеві предмети не слід залишати біля роутера і як краще виправити ситуацію.

Існує два основних типи перешкод бездротового сигналу, які можуть погіршити продуктивність вашого маршрутизатора.

1) Перший тип походить від пристроїв поблизу, які працюють у тій же смузі пропускання, що й маршрутизатор, наприклад бездротові телефони, радіоняні та чужі мережі Wi-Fi.

2) Другий вид перешкод спричинений фізичними бар’єрами. Бездротові сигнали погіршуються, оскільки вони намагаються пройти через щільні матеріали, такі як бетон, куленепробивне скло та метал. Сигнали краще проходять через дерево, звичайне скло і навіть цеглу.

Металеві предмети та бездротові сигнали

Металеві предмети, які потрапляють між маршрутизатором і комп’ютером, можуть перешкоджати сигналам. Бездротовий сигнал без проблем проходить через дерев’яний стіл, але металевий стіл може створити справжню проблему. Інші поширені порушники: шафи для документів, металеві стелажі, труби та стіни. Ділянки будинку чи офісу, уражені металевими перешкодами, називаються «мертвими зонами». Мінімізація цих мертвих зон допоможе вам використовувати маршрутизатор на повну.

Рішення

Якщо ваш маршрутизатор розташований на металевому столі або біля металевої стіни, має сенс змінити розташування маршрутизатора, щоб покращити його сигнал. Більшість маршрутизаторів постачаються з всенаправленою антеною; як випливає з назви, антена транслює сигнал у всіх напрямках. Розміщення маршрутизатора в центрі, а не в кутку, використовує переваги цієї всенаправленої функції та значно збільшує діапазон і потужність сигналу. Крім того, розміщення маршрутизатора на столі чи полиці замість підлоги є ще одним простим способом максимізації продуктивності.

Якщо віддалення маршрутизатора від металевих перешкод і централізація його розташування не покращує продуктивність, варто використати інші пристрої для підвищення продуктивності маршрутизатора. Наприклад, ретранслятори Wi-Fi.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також