Вони знищать “мертві зони” і покращать зв’язок: ТОП-3 якісних, але недорогих ретрансляторів Wi-Fi

Навіть найкращі роутери Wi-Fi можуть мати проблеми з проходженням через кілька стін і поверхів будинку. В такій ситуації у вас є кілька варіантів: встановити mesh-систему або ретранслятор Wi-Fi. Другий варіант є простішим. Bibliotech пропонує вам трійку ефективних пристроїв не за всі гроші світу, які допоможуть вам налаштувати в домі якісну мережу.

1. Найкращий бюджетний ретранслятор: TP-Link RE315

Вартість – від 1500 грн.

RE315 підключається до розетки, має дві антени та транслює два потоки на бездротовий діапазон. Максимальна швидкість 866 Мбіт/с. Ви можете підключити RE315 до свого маршрутизатора та налаштувати його в режим точки доступу. Він також підтримує технологію OneMesh від TP-Link, але для створення сітчастої мережі потрібен сумісний маршрутизатор TP-Link. Має адаптивний вибір шляху. Ця технологія вибирає найкращий діапазон і маршрут для ваших даних і змінює шлях і діапазон, якщо втрата даних між вашим пристроєм і ретранслятором стає занадто великою.

2. Найкращий ретранслятор за основними показниками: TP-Link RE700X

Вартість – від 3000 грн.

TP-Link RE700X є доказом того, що вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб отримати чудове покриття Wi-Fi у кожному куточку вашого дому. Цей ретранслятор не переповнений функціями, але потужностей достатньо, щоб перекрити “мертві зони”. Його легко налаштувати, що робить його чудовим варіантом для більшості людей, у тому числі для тих, хто ніколи раніше навіть не бачив таких пристроїв.

3. Ретранслятор з найкращими налаштуваннями: Tenda A27 Wi-Fi

Вартість – від 3100 грн.

Tenda A27 виділяється серед інших завдяки широким можливостям налаштування. Робити це потрібно з веб-браузера. Проте, як тільки це буде зроблено, ви можете вибрати, щоб він працював як розширювач або точка доступу, а його розділ «Додатково» дозволяє використовувати OFDMA та змінювати часовий пояс. Його підсилені антени допомагають захоплювати слабкий сигнал Wi-Fi, посилювати його та повторно передавати. Лопаткові антени також можна обертати, щоб націлити його передачі.

Важливо пам’ятати, що ретранслятори Wi-Fi не є справжніми «підсилювачами сигналу», оскільки вони не призначені для збільшення швидкості у вашому домі. Насправді ви можете виявити, що мережа розширювача працює повільніше, ніж мережа вашого маршрутизатора. Натомість подовжувачі призначені для збільшення покриття Wi-Fi у вашому домі, що робить їх ідеальними для заповнення “мертвих зон”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також