Чому не варто довго зберігати на флешці важливі файли: що станеться з інформацією

Якщо у вас є важливі дані, які потрібно тимчасово зберегти чи перенести на іншій носій, то USB-накопичувач буде ідеальним варіантом. Але чи варто використовувати флешку для зберігання інформації протягом тривалого терміну?

Ось п’ять причин, чому використання USB-накопичувачів робить ваші методи зберігання даних неефективними.

Обмежений термін зберігання

Усі USB-накопичувачі мають певний термін придатності. Вони можуть допомогти вам зберігати ваші дані протягом лише певного періоду часу. Після цього періоду ці USB-накопичувачі почнуть показувати несправності та можуть пошкодити ваші дані. Як наслідок, ви можете втратити важливу інформацію.

Обмежена пам’ять

Кожен USB-накопичувач має обмежений ресурс для зберігання даних, і єдиний спосіб змінити це – купити флешку з більшим сховищем.

Дані не можуть бути відновлені

Якщо з флешки видалити файл, який більше ніде не зберігається, його буде втрачено назавжди. USB-накопичувач не має опцій резервного копіювання. Це може спричинити серйозні проблеми, якщо ви ненавмисно натиснете кнопку видалення.

Легко загубити

USB-накопичувачі легко носити з собою через їх невеликі розміри. Це одна з найбільш визнаних переваг. Однак саме це може стати недоліком. Завдяки невеликому розміру USB-накопичувач можна легко втратити. Якщо ви втратите свій USB, усі ваші дані зникнуть назавжди.

Питання безпеки

Безпека зазвичай є основною проблемою, коли люди шукають варіанти зберігання даних. Флеш-накопичувачі USB схильні до багатьох серйозних проблем із безпекою. Якщо вони потраплять до рук ненадійної людини, ваші дані можуть бути використані не за призначенням.

Читайте також: 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua
Читайте також