Сім помилок використання флешки: ніколи так не робіть

USB-флешки можна використовувати найрізноматнішими способами: для збільшення місця, оновлення прошивки, інсталяції Windows, резервного копіювання даних тощо. Але як би ви не використовували флешку, ви маєте знати, що можна і чого робити не варто.

Ось декілька розповсюджених помилок, яких припускаються користувачі.

1. Необережне переривання роботи накопичувача

Якщо ви раптово від’єднаєте USB-накопичувач від ПК, це може призвести до пошкодження USB-накопичувача або помилок читання/запису даних, що призведе до втрати даних. Тому щоразу, коли ви від’єднуєте USB-накопичувач від комп’ютера, натискайте опцію «Безпечне видалення обладнання». Від’єднайте USB-накопичувач після того, як з’явиться повідомлення-дозвіл.

2. Не заповнюйте флешку до крайньої межі

Не забивайте памʼять флешки до останнього. Це сповільнить її роботу чи навіть призведе до пошкодження файлів.

3. Не редагуйте файли безпосередньо на флеш-накопичувачі

Вам слід вийняти USB-накопичувач, коли ви збираєтеся змінювати або редагувати файли. Працюйте з документами на своєму ПК, а вже готову роботу перекидайте на флешку.

4. Не підключайте до ненадійного джерела

Коли ви підключаєте флешку до стороннього гаджета, ви завжди ризикуєте. Заражений вірусами USB-накопичувач може заразити комп’ютери чи інші підключені пристрої, що призведе до видалення файлів, пошкодження даних і навіть зависання диска. Якщо так, то для відновлення даних потрібно скористатися такими програмами відновлення даних, як MiniTool Partition Wizard і MiniTool Power Data Recovery. А краще підключайте накопичувач лише до перевірених комп’ютерів.

5. Не забувайте про захист від вірусів

Цей пункт пов’язаний з попереднім. Використали флешку на іншому пристрої? Перевірте її на віруси! Щоб захистити свій USB-накопичувач від вірусів або зловмисного програмного забезпечення, вам слід періодично запускати антивірусне програмне забезпечення.

6. Не запускайте програмне забезпечення з USB-накопичувача

Якщо ви запускаєте програму з флеш-пам’яті, буде використано кілька циклів читання/запису одночасно, що зменшить термін служби флешки.

7. USB-накопичувач як основне джерело зберігання

Якщо порівнювати флешки з іншими носіями (наприклад з жорстким диском), USB-накопичувач програє цю битву. Пам’ятайте, що флешки призначені для короткочасного використання. Якщо файли дійсно важливі, створіть резервну копію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело NV
Читайте також