Фахівці пояснили, як перенести дані зі зламаного телефону і нічого не загубити

Випадкове падіння телефону і розбитий екран – це дуже поширені явища. Перше, що роблять в такий ситуації користувачі смартфонів, – питають про те, чи можливо відновити дані зі своїх зламаних телефонів.

Перенести дані зі зламаного телефону – складне завдання, яке залежить від ступеня пошкодження та функціональності вашого телефону.

В першу чергу перевірте свою SIM-карту. Якщо вона не пошкоджена, ви можете легко отримати будь-які дані, які там зберігаються, наприклад контакти та текстові повідомлення.

Також ви можете використати інші способи.

1. Використовуйте Cloud Backup

Якщо ви ввімкнули автоматичне резервне копіювання Google на своєму телефоні Android, ви можете перенести свої дані з Google Drive.

  • Перейдіть на drive.google.com на своєму комп’ютері.
  • Відкрийте доступ до «Мого диска». Тут ви можете зберігати дані свого телефону і передавати вибрані файли на будь-який пристрій.

2. Використовуйте USB-кабель

Якщо екран вашого телефону розбитий, але телефон усе ще вмикається, ви можете скористатися кабелем USB і підключити телефон до комп’ютера. Якщо ви раніше налаштували телефон на режим передачі файлів, ви можете отримати доступ до файлів і передавати їх безпосередньо.

3. Витягніть дані з SD-карти телефону

Деякі смартфони мають зовнішню SD-карту. Ви можете вийняти SD-карту та підключити її до комп’ютера за допомогою пристрою для читання карток. Будьте обережні під час вилучення SD-карти, оскільки випадки пошкодження даних на SD-карті досить поширені.

4. Використовуйте програмне забезпечення для відновлення даних

Інтернет переповнений інструментами для відновлення даних, які можуть допомогти вам відновити втрачені дані на смартфоні. Стандартна процедура полягає в установці надійної програми на вашому комп’ютері та підключенні до нього зламаного телефону для передачі даних.

Пам’ятайте, що програмне забезпечення для відновлення даних працює лише в тому випадку, якщо ваш смартфон працює нормально і лише деякі частини його екрана функціонують неправильно.

5. Персональний віддалений доступ AirDroid

Airdroid Personal дає змогу підключатися та віддалено отримувати доступ до телефону на комп’ютері. Вона надає вам доступ до внутрішньої пам’яті телефону, і ви можете легко скопіювати дані зі зламаного телефону на ПК. Але переконайтеся, що ваш мобільний телефон можна увімкнути та підключити до Інтернету, а програма була попередньо встановлена до того, як телефон було пошкоджено.

6. Професійні послуги з відновлення даних

Якщо наведені вище рішення не працюють для вашого зламаного телефону, оскільки він серйозно пошкоджений, вам слід віднести телефон до сервісного центру.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також