Топ-5 найкращих нових ігор для Android у березні 2024 року

У березні в Play Store з’явилося чимало нових ігор – від довгоочікуваного порту Art of Rally та Ghost Trick до захоплюючих сиквелів, таких як Boomerang RPG. Експерти з AndroidPolice переглянули всі новинки і склали свій рейтинг найкращих ігор.

1. Art of Rally

Запуск Art of Rally відкладався протягом кількох місяців – і от нарешті з’явився в доступі. Атмосферна гоночна гра залишає приємні враження. Звивисті дороги та мальовничі місця Німеччини, Японії, Фінляндії, Австралії тішать око, а щоденні та щотижневі завдання підтримують зацікавленість у грі. Сюжет розгортається у 1960-ті роки і включає в себе культові автомобілі від цього десятиліття до 1990-х років. Загалом вам потрібно здолати 60 унікальних етапів.

2. Boomerang RPG

Boomerang RPG — не найвишуканіша гра, але вона поєднує екшн та простий геймплей. Ваш персонаж Dude протистоїть нескінченній кількості демонів, тому вам потрібно постійно вдосконалювати героя, щоб вистояти в цій боротьбі. Boomerang RPG ідеально підходить тим, кому подобаються такі ігри, як Vampire Survivors.

3. Pixel Heroes: Tales of Emond

Pixel Heroes: Tales of Emond виділяється завдяки своїм фантастичним візуальним ефектам, довгому сюжету та чудовій озвучці. Ви відповідаєте за підготовку своїх героїв до бою, після чого бій відбувається автоматично. Крім основної історії, є міні-ігри, кооперативні завдання та змагальна таблиця лідерів, де ви зіткнетеся з іншими гравцями. Pixel Heroes: Tales of Emond — це обов’язкова гра для фанатів бездіяльних ігор. Хоча бій тут відбувається автоматично, у вас є багато можливостей для розробки власних стратегій.

4. Strange Horticulture

Strange Horticulture — це унікальна гра-головоломка, у якій ви розкриваєте окультну таємницю, вирощуючи та продаючи рослини своїм клієнтам. Геймплей доволі простий, але з розвитком таємниці геймплей відступає на другий план, а наперед виходять все більш моторошні історії. Основний ігровий процес простий для сприйняття, але неухильно ускладнюється. Будьте готові до того, що доведеться багато читати: вся подорож представлена у вигляді текстових підказок і описів.

5. Game Dev Tycoon NETFLIX

Game Dev Tycoon доступний у Play Store з 2018 року, але цей перевипуск для Netflix Games містить нові функції. Програма проведе крізь історію відеоігор, поки ви будете будувати власну ігрову компанію – від скромних початківців у вашому гаражі до корпорації, в якій працюють численні спеціалісти. Це фантастична гра-симулятор, але шанувальники ретро-ігор знайдуть багато натяків на класичні ігри і консолі.

Читайте також:
Топ-5 найкращих нових ігор для Android у лютому 2024 року
Топ-5 найкращих ігор, які вийдуть у квітні 2024 року

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidpolice
Читайте також