Топ-5 найкращих ігор, які вийдуть у квітні 2024 року

Протягом наступних кількох тижнів з’явиться багато довгоочікуваних нових ігор, у які можна грати на PS5, Nintendo Switch, Xbox Series X і ПК. Експерти з Tom`s Guide вибрали з цього списку п’ять найкращих ігор.

1. Grounded (виходить 16 квітня)

Grounded — це досвід виживання, який нагадує ігрову версію фільму «Люба, я зменшив дітей». Ви граєте за головного героя, якого зменшили до розмірів комахи, і він вирушає в подорож по зарослому двору, щоб знайти запаси, побудувати житло і зіткнутися з численними мешканцями саду, включаючи павуків і бджіл. Можна грати наодинці і в команді з чотирма гравцями. Grounded спочатку був випущений у відносно примітивній формі влітку 2020 року на Xbox і ПК, але протягом останніх чотирьох років був вдосконалений. Тепер у гру можна грати на PS4, PS5 і Nintendo Switch.

2. Sand Land (виходить 26 квітня)

Sand Land — це барвиста рольова гра, заснована на однойменній японській серії манги, яку створив легендарний Акіра Торіяма, який, на жаль, помер на початку березня. Дія відбувається у величезному пустельному світі, де люди і демони повинні шукати дуже дорогоцінний ресурс – воду. Ви граєте за принца Вельзевула, який разом із вірною групою вирушає на пошуки легендарного джерела у піщаних дюнах. Гра буде доступна на PC, PS4, PS5 and Xbox Series X/S.

3. Stellar Blade (виходить 26 квітня)

Гра Stellar Blade від корейської студії Shift Up буде доступна ексклюзивно для PS5. Події розгортаються у майбутньому на Землі, заповненій істотами, відомими як Найтіба, тим часом як залишки людства виживають у позаземній колонії. Ви граєте за Єву, члена повітряно-десантного загону, яку відправили на Землю з місією відвоювати планету від сил, які її спустошили. Але Stellar Blade — це не лише напружені бої. Основна історія фокусується на тому, що ви збираєте таємниці минулого й згодом розумієте, що ваша місія з повернення Землі може бути не зовсім такою, якою здається.

4. TopSpin 2K25 (виходить 26 квітня)

Після 13-річної перерви франшиза TopSpin повертається. Це нові частини серії симуляторів тенісу, розроблені компанією Hanger 13 на основі улюбленої гри TopSpin 4. Вони зберігають знайомі основи ігрового процесу, але оновлюють презентацію до сучасних стандартів. Ви можете зіграти від імені ікон тенісу чи створити індивідуального професіонала та брати участь у найбільших турнірах, включаючи Вімблдон. Зіграти можна на платформах PC, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X/S.

5. Sea of Thieves

Sea of Thieves пережила неспокійний період з моменту запуску на Xbox One і ПК у березні 2018 року, але за останні сім років гра стала чудовим симулятором, який дозволяє вам і вашим друзям плавати у відкритому морі під виглядом піратів у пошуках здобичі. Цього місяця гра буде доступна на платформі PS5, і це буде першим випадком, коли розробник Rare запускає гру на PlayStation.

Читайте також: Топ-5 найкращих нових ігор для Android у лютому 2024 року

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело tomsguide
Читайте також