Топ-5 найкращих нових ігор для Android у лютому 2024 року

2024 рік почався дуже успішно для декількох ігор для Android. Було чимало цікавих новинок як в січні, так і в лютому. Тому експерти з Android Police склали свій рейтинг ігор, які з’явилися останнім часом в Play Store.

1. Potion Permit

Potion Permit — хороший приклад симулятора життя, який пропонує всі стандартні ритми, яких ми очікуємо від цього жанру. Гравців привабить різноманітність міні-ігор, розкиданих по всьому світу, завдяки чому всі частини гри справді цікаві. Хоча треба визнати, що чимало користувачів повідомляють про неприємні помилки у грі.

2. Rainbow Six: Smol

Це офлайн-шутер roguelite з видом зверху, де ви будете рятувати заручників, вбивати терористів і знешкоджувати бомби. Загроза вічної смерті гарантує, що ви будете думати стратегічно, щоб зберегти свого улюбленого персонажа живим якомога довше. Якщо вам потрібен тактичний офлайн-шутер, який зосереджений на розвазі, а не на реалістичності, то Rainbow Six: Smol — це гра для вас.

3. Yes, Your Grace

Двовимірна гра прийняття рішень «Так, ваша милість» була запущена на ПК та macOS у 2020 році, а згодом була перенесена на кілька консолей. Важко придумати гру, яка б краще підходила для телефонів чи планшетів. У грі ви візьмете на себе роль монарха, який щоденно керує королівством, вирішує дипломатичні запити, сімейні проблеми та військові загрози. Втім, ця гра недосконала. Незважаючи на зосередженість на рішеннях, ви виявите, що насправді маєте дуже мало контролю над закінченням гри.

4. Please, Touch The Artwork 2

Рідкісна перлина для Android, розроблена до 75-ї річниці смерті бельгійського художника Джеймса Енсора. У цій  сюрреалістичній пригодницькій грі ви будете виправляти пошкоджені картини та розгадувати головоломки. Це не дуже складно, але безкоштовно, без реклами чи покупок у програмі. І ви точно отримаєте задоволення від перегляду картин Енсора на кожному рівні. Гра займе всього дві-три години, але вона запам’ятається вам краще, ніж більшість ігор у Play Store.

5. Wytchwood

У Wytchwood ви будете грати за самотню відьму в натхненному казками лісі, стикаючись із різноманітними унікальними персонажами і намагаючись відновити свою пам’ять. Ви будете досліджувати нові регіони, виготовляти зілля, чаклувати та перемагати монстрів. Гра схожа на книгу оповідань, де кожна сцена наповнена персонажами, цікавими деталями та особливою атмосферою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також