Українська гра, яка вийшла в Steam у 2020 році, отримає продовження: дата виходу

У 2020 році українці випустили гру під назвою «Туконі: Пролог», яка неочікувано отримала підтримку не тільки в Україні, а й за кордоном. Незвична графіка, казковий сюжет і захопливі головоломки зробили свою справу і привернули увагу до гри. Тепер гравці чекають на продовження історії.

Анонс другої частини гри під назвою «Туконі: Хранителі Лісу» відбувся під час Wholesome Direct 2024.

«Ідея створити повноцінну гру у всесвіті Туконі була нашою мрією з моменту випуску „Туконі: Пролог“ наприкінці 2020 року. Ми планували розпочати pre-production гри на початку 2022 року, але змушені були відкласти його на понад рік через повномасштабне вторгнення», — каже Олексій Фурман, засновник Dream Operator.

Війна сильно вплинула на плани розробників, але не загасила повністю ідею. Тому, якщо все вдасться, то у 2025 році продовження гри побачить світ. Гра буде доступна на Steam та Epic Games Store, але можливі також релізи на інших платформах.

Отже, події гри відбуваються у казковому лісі, де живуть чарівні істоти. Ці істоти все своє життя допомагають іншим мешканцям лісу, захищають і всіляко допомагають. Звичайно, що гравці теж мають допомагати мешканцям лісу, вирішуючи загадки. Цей всесвіт називається Туконі і він був створений завдяки уяві української художниці Оксани Були.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

 

Читайте також