Продаж популярної гри Elden Ring перевищив 25 мільйонів копій

Elden Ring — справжній шедевр і одна з найпопулярніших ігор, схожих на Souls (суміш жанрів RPG і action). Гра має високу складність, унікальні сценарії та найкращу бойову систему, що робить її справжньою перлиною у бібліотеці відеоігор.

Для будь-якої гри завдання продати понад 25 мільйонів копій по всьому світу – дуже непросте, але Elden Ring досягла цього лише за тиждень до офіційної дати випуску нового доповнення – Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Цифра вражаюча навіть для гри, яка доступна більше двох років. Це також доводить, що жанр, схожий на Souls, популярний як ніколи.

Наступна частина Elden Ring: Shadow of the Erdtree стане ідеальним доповненням до оригінальної гри і напевно приверне увагу багатьох гравців. Однак, вона може бути недоступною для новачків: щоб отримати доступ до цього контенту, ви повинні спочатку досягти певного результату в основній грі. Щоб побувати в Землях Тіней, вам потрібно перемогти Старскорджа Радана в замку Червоної гриви та Мога, Володаря крові в палаці Могвін.

Очікується, що доповнення стане доступним 21 червня 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело dlcompare
Читайте також