Побито 28-річний рекорд: гравець пройшов Super Mario 64 взагалі без стрибків

Щоб зрозуміти масштабність і монументальність цього досягнення, необхідно згадати, що стрибки в Super Mario завжди були важливою умовою проходження всієї гри. Для стрибків зазвичай використовується кнопка A, що робить її одним із найважливіших елементів всього процесу. Однак стрімер під ніком Marbler примудрився не натиснути цю кнопку жодного разу протягом всієї ігрової сесії.

Фанати Super Mario точно розуміють, наскільки це вражаючий результат.

Цей новий світовий рекорд було досягнуто без будь-яких переналаштувань, а лише завдяки творчому використанню ігрової механіки, збоїв і експлойтів, виявлених протягом багатьох років після випуску Super Mario 64. Нагадуємо, що гра з’явилася у 1996 році.

Насправді, так званий Super Mario 64 A Button Challenge почав набирати обертів у 2000-х роках. Вже тоді було чимало спроб завершити гру без використання A, але вийшло лише зараз.

До речі, це не єдине досягнення в Super Mario за останній місяць. На початку травня відбулася ще одна видатна подія: двері, які раніше неможливо було відкрити, нарешті відчинилися.

Мова йде про двері в сніговий світ Bibberberg Bob. Цей світ є одним із перших, у який ви можете увійти в гру. Тут ви стрибаєте в трубу гірської хатини, а потім ковзаєте по ковзанці. Якщо вам вдасться це зробити, не впавши, ви опинитеся в кімнаті з дверима. Щойно ви проходите через двері, з’являється золота зірка, і ви можете завершити рівень. Але якщо ви вийдете з хатинки, то двері за вами зачиняться і ви не зможете повернутися назад. Принаймні, не могли раніше.

Фанат Alexpalix1 тепер знайшов спосіб відкрити двері. Він зафіксував свій успіх і виклав відео на Discord. YouTuber “pannenkoek2012” пояснює в детальному відеопості, в чому проблема з дверима і як вдалося їх відкрити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело galaxus
Читайте також