Нова версія Assassin’s Creed вийшла для iPhone 15 Pro та iPad

Довгоочікувана гра Assassin’s Creed Mirage вже вийшла для iPhone та iPad. Вона запущена в App Store для iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPad Air і iPad Pro з чіпом M1 або пізнішої версії.

Якщо ви пам’ятаєте, остання Assassin’s Creed була однією з ігор, які Apple рекламувала як демонстрацію потужності свого нового чіпа M1 та iPhone 15 Pro.

Тож тепер користувачі можуть скористатися безкоштовною пробною версією, перш ніж платити за повну гру, а також додатковою знижкою -50% на честь запуску. Повна версія Assassin’s Creed Mirage коштуватиме гравцям $49,99.

Також буде перенесено DLC гри, що гарантує, що мобільні гравці отримають точно такий же контент, як і на консолях.

Подібно до своїх консольних аналогів, цей порт також включатиме перехресне збереження та перехресне володіння. Таким чином, власники iOS також можуть отримати доступ до гри на iPad, не купуючи її двічі, і переносити свої збереження між цими двома мобільними пристроями. У випадку консольних версій це було зроблено за допомогою того самого облікового запису Ubisoft, але в мобільних версіях це, швидше за все, відбуватиметься за допомогою того самого AppleID.

Той факт, що новітнє апаратне забезпечення Apple здатне запускати ігри AAA, вражає, і очевидно, що розробники хочуть зробити цей досвід якомога ближчим до того, як гравці можуть отримати доступ до гри на інших консолях або кишенькових ПК.

Ubisoft підтвердила, що мобільний порт Assassin’s Creed Mirage включатиме оптимізоване сенсорне керування, як це часто буває з мобільними іграми, а також підтримку контролера для тих, хто віддає перевагу більш традиційним схемам керування. Для перетворення мобільних пристроїв на кишенькові консолі були спеціальні мобільні контролери, такі як Backbone One або Razer Kishi, але версія для iPad використовуватиме Bluetooth для бездротового сполучення з Xbox, PlayStation або іншими контролерами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело screenrant
Читайте також