Зміни у WhatsApp: журнал викликів буде інтегрований у додаток Google Phone

Залишатися на зв’язку з друзями та родиною в WhatsApp стане ще легше, оскільки популярна програма обміну повідомленнями планує інтегрувати журнали викликів із рідною програмою Google Phone для Android.

Ця зміна зрівняє голосові та відеодзвінки WhatsApp зі звичайними телефонними дзвінками, дозволяючи переглядати всю історію викликів в одному місці.

Наразі виклики WhatsApp відображаються лише в самій програмі. Ця майбутня інтеграція спростить процес, особливо якщо ви в основному використовуєте WhatsApp для дзвінків.

Цілком імовірно, що ця інтеграція не обмежуватиметься лише WhatsApp, оскільки інші програми VoIP, такі як Telegram, також можуть наслідувати цей приклад, забезпечуючи вам уніфікований журнал викликів на вашому телефоні Android.

Однак ця функція не зовсім нова. iOS вже має цю функцію, яка відображає сторонні VoIP-дзвінки в рідній історії викликів iPhone. Користувачі Android втратили цю зручність, хоча, сподіваюся, ненадовго.

Наявність такого типу взаємозв’язку між додатками є перевагою, якою незабаром європейські користувачі зможуть насолоджуватися в інших сферах, як-от обмін повідомленнями, як наказав DMCA. Через це WhatsApp також матиме додаткову перевагу включення інших платформ обміну повідомленнями у свій власний додаток, забезпечуючи міжплатформне використання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело PhoneArena
Читайте також