Telegram додає нові функції: як це можна використовувати для бізнесу

Засновник Telegram Павло Дуров оголосив у середу, що користувачі месенджеру зможуть перетворити свої облікові записи у бізнес-акаунти. Правда, за це доведеться додатково платити.

Зокрема, у своєму бізнес-акаунті користувачі зможуть вказувати таку інформацію, як розташування та години роботи компанії. Це може бути корисним, наприклад, для невеликих кафе та власників магазинів.

Деякі інші функції для бізнес-акаунтів передбачають організацію чатів за допомогою кольорових міток, використання автоматичних привітань, ярлики для швидких відповідей тощо.

У своєму каналі Дуров повідомив, що цього місяця Telegram планує запустити більше бізнес-функцій, включаючи інтеграцію чат-ботів на основі штучного інтелекту для обслуговування клієнтів.

За допомогою цих нових функцій Telegram намагається конкурувати з WhatsApp Business, який торік перетнув позначку в 200 мільйонів активних користувачів на місяць. Однак месенджери отримують платню за різні види функцій.

Нагадаємо, що зараз активно точаться дискусії навколо можливої заборони Telegram в Україні.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю виданню Liga заявив, що заборона популярного в Україні месенджера Telegram можлива за умови, якщо влада отримає документи, які підтвердять наявність загрози. За його словами, з точки зору національної безпеки Telegram є «дуже-дуже небезпечною річчю».

В свою чергу, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, відповідаючи на питання, якими месенджерами українцям слід користуватися, зазначив, що однозначно не варто використовувати російські соцмережі. За його словами, зараз найбільш захищеним месенджером в Україні є Signal. Далі йдуть WhatsApp, Trema, Facebook Messenger і Telegram.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело TechCrunch Liga
Читайте також