Чи будуть захищеними сторонні чати WhatsApp: детальне пояснення від Meta

6 березня набув чинності закон Європейського Союзу про цифрові ринки. Відповідно до цього документу, платформи повинні протягом трьох місяців запропонувати варіанти сумісності обміну повідомленнями. Реагуючи на ці вимоги, Meta дала свої пояснення про те, як WhatsApp і Messenger будуть взаємодіяти з іншими платформами.

Компанія Meta заявила, що майже два роки розробляла процес взаємодії з іншими месенджерами, орієнтуючись на безпеку та конфіденційність. Проте, завершити свою роботу протягом трьох місяців Meta, скоріше за все, не зможе.

Як пояснює технологічний гігант, основною причиною затримки є технічні проблеми з сумісністю. Однак Meta планує, що до кінця року зможе реалізувати обмін індивідуальними текстовими повідомленнями, голосовими повідомленнями, зображеннями, відео та іншими вкладеними файлами між кінцевими користувачами.

Meta каже, що наскрізне шифрування чатів залишиться навіть в тому випадку, якщо ваш співрозмовник використовує не Messenger або WhatsApp, а іншу платформу. Тобто ніхто, включно з Meta, не зможе бачити, якою інформацією ви обмінюєтесь між собою.

Але тут є нюанс.

Meta бере на себе відповідальність за безпеку чатів лише до того моменту, поки дані знаходяться на серверах WhatsApp і передаються, але у подальшому Meta не несе відповідальність за безпеку даних.

У компанії підкреслюють, що сторонні провайдери повинні будуть підписати угоду про взаємодію з Messenger і WhatsApp, перш ніж Meta працюватиме з ними для її реалізації. Компанія просить інших провайдерів використовувати протокол WhatsApp Signal для шифрування, але каже, що прийме інших, якщо виявиться, що вони відповідають тим же стандартам безпеки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело searchenginejournal
Читайте також