Стали відомі найдешевші тарифи від операторів Vodafone, Lifecell та Київстар

Головними телекомунікаційними компаніями, які забезпечують абонентів мобільним зв’язком в Україні, є Київстар, Vodafone та lifecell. Вони мають дешеві та дорогі тарифи, але очевидно, що послуги в таких пакетах або недостатні за обсягами, або надмірні. Щоб не переплачувати, важливо розуміти, які тарифи пропонують найбільшу вигоду у своїй ціновій категорії.

Сайт Новини Pro розповідає, яка вигідні тарифні плани мають Київстар, Vodafone і lifecell.

Послуги в “Київстар”

Далеко не кожен українець має змогу платити за мобільний тариф 300 грн на місяць і більше. Зрозуміло, що за такі гроші надають великий спектр послуг, але практика показує, що використати 750 хв на розмови з абонентами інших операторів чи 300 штук SMS не завжди виходить. З іншого боку, лише 5 ГБ для доступу в Інтернет і 50 хв на дзвінки не в мережі Київстару часто недостатньо.

Тому бажано ретельно обирати тарифний план і співвідносити доступні пропозиції з вартістю. Київстар дає змогу підключити послугу “LOVE UA На максимум” за 175 грн на чотири тижні, забезпечуючи такими обсягами:

 • 15 ГБ мобільного інтернету (+ 15 ГБ як Суперсила);
 • інтернет у роумінгу в 27 країнах – 2 500 МБ;
 • безлім на дзвінки в мережі Київстар;
 • 150 хвилин розмов з іншими мобільними, міськими операторами і за кордоном;
 • 19 застосунків на смартфоні без плати за трафік.

Доплативши 55 грн, можна підключити тариф “LOVE UA Пісня Контракт” (230 грн на місяць). За такі гроші абоненти зможуть користуватися 25 ГБ + 5 ГБ у роумінгу, безлімітними дзвінками на номери Київстару, 250 хвилинами на розмови в інших мережах, 200 SMS, двома Суперсилами на вибір.

Вигідні тарифи в Vodafone

Якщо ви абоненти передплати, то більш вигідно замовляти річне обслуговування. При цьому кошти знімаються за 12 місяців користування тарифним планом, але діє знижка, тож 1 місяць виходить безплатним. Обирайте пакет відповідно до індивідуальних запитів:

 • якщо маєте потребу в гігабайтах і хвилинах на розмови, підключайте Joice Pro за 2 530 грн;
 • якщо частіше користуєтеся Wi-Fi та не звикли багато розмовляти по телефону, зупиніть вибір на тарифі Joice Start (1 980 грн).
 • Joice Pro пропонує 25 ГБ + 10 ГБ інтернету, безлім на 38 мобільних додатків, 1 200 хвилин на розмови по Україні, а також 10 ГБ і 100 хвилин у роумінгу. Joice Start дає 15 ГБ + 10 ГБ трафіку, 800 хвилин на дзвінки. Інші послуги в межах обох тарифних планів ідентичні.

Контрактні абоненти Vodafone можуть замовити пакет Red Pro за 2 530 грн у рік, отримуючи 30 ГБ + 10 ГБ, 250 хвилин на інші мережі України, 50 хвилин у роумінгу (16 країн) і 250 SMS.

Послуги в lifecell

Досить вигідним є тарифний план “Потужний”. Стандартна вартість становить 165 грн на чотири тижні, але за умови перенесення номера з мережі іншого оператора абоненти платитимуть всього 100 грн та отримають необмежений доступ до Інтернету з акцією “Потужний безліміт”. Звичайні послуги включають:

 • безплатну роздачу через пристрої;
 • 40 ГБ + 20 ГБ при своєчасній оплаті тарифу;
 • 800 хвилин на розмови по Україні (безліміт на lifecell після використання обсягу).

Альтернативою є тарифний план “Смарт Лайф” за 225 грн (120 грн, якщо перенести номер за допомогою послуги MNP). За такі гроші можна користуватися 25 ГБ інтернету, 800 хвилинами, безлімітом трафіку в соціальних мережах і безплатною роздачою мегабайт через пристрої.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Новини Pro
Читайте також