Гроші списали, а тариф не надали: оператор дав пояснення обуреним українцям

В Україні налічується лише три головні мобільні оператори. Більшість користувачів припадає на Київстар та Водафон. Але люди часто жаліються на обидві компанії, зокрема на те, що ціни на їхні тарифи “кусаються”.

Також власники номерів Водафону розповідають про те, що гроші з їхніх рахунків зникають, а обіцяний тариф ніяк не підключається. Водафон відгукнувся, кажучи, що, хоч іноді все відбувається автоматом, зазвичай абонентам потрібно трошки попрацювати руками та самим активувати свої тарифи, зробивши кілька простих кроків.

Щоб не виявитися без грошей на рахунку, не забувайте перевіряти, коли закінчується ваш тариф. Іноді люди кидають гроші на телефон заздалегідь, але потім роблять дзвінки поза пакетом або лазять по інтернету, і за це з рахунку знімають додаткові кошти.

Коли приходить час оплачувати свій тариф, виявляється, що на рахунку вже не вистачає грошей. А потім ще й додаються платежі за кожен день, якщо людина використовує телефон понад норму. Щоб такого не сталося, краще час від часу дивитися, скільки ще діє ваш тариф. Це легко зробити, набравши на телефоні *101*4#.

Якщо помітили, що до кінця вашого тарифу лишилося кілька днів, краще не поспішати з поповненням рахунку. Зачекайте до самого останнього дня, а потім вже поповніть рахунок і активуйте тариф знову.

Для активації натисніть *101*444#. Іноді, щоб тариф “прикріпився”, достатньо перезапустити телефон або включити режим польоту на хвилинку, а потім вимкнути.

Оператор попередить вас про закінчення тарифу за два дні, відправивши SMS-повідомлення. Так що не пропустіть цей момент і вчасно підготуйтеся до поновлення тарифу.

Читайте також: “Київстар” звернувся до всіх абонентів через небезпечні SMS

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Знай
Читайте також