“Київстар” надає безкоштовний доступ до кіно та телебачення через події у Харкові

22 квітня росія завдала ракетного удару по харківській телевежі, верхня частина якої впала. Тимчасово відсутня трансляція телевізійного сигналу, продовжуються роботи з відновлення мовлення. У той же час, трансляція ряду радіостанцій у FM-діапазоні триває.

Уряд порадив перейти на отримання новин з ефіру місцевих радіостанцій, користуватися кабельним або онлайн-телебаченням або отримувати сигнал ТБ через супутникові приймачі.

У зв’язку з цим, Київстар запропонувала свою послугу «Київстар ТБ» як тимчасовий безкоштовний доступ до кіно та телебачення, щоб мешканці регіону могли дивитися українські інформаційні ресурси.

Щоб скористатися послугу «Київстар ТБ», треба використовувати промокод KHARKIV. Активувати промокод зможуть абоненти всіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів до кінця весни. Промокод надає доступ до пакету «Преміум HD».

Платформа кіно та телебачення «Київстар ТБ» доступна з одного облікового запису одночасно на 5 пристроях: смартфоні, телевізорі, планшеті, ноутбуці та ТВ-приставці.

За останні кілька днів мобільний оператор “Київстар” оголосив про ще кілька змін, важливих для абонентів.

Наприклад, для всіх абонентів тепер доступна оновлена послуга “Ідеальний роумінг”. «З цією послугою абоненти можуть і далі спілкуватися за вигідними тарифами у більшості країн світу», – наголошують у «Київстар».

Тепер пакет діятиме, поки абонент не вичерпає всі бонуси — максимум 3 роки.

Якщо бонуси закінчаться раніше — пакет відключиться і діятимуть стандартні умови.

«Підключайте одночасно декілька пакетів — максимум 3 заявки за 30 днів», – кажуть у «Київстар».

Також мобільний оператор повідомив, що нові умови діятимуть для абонентів, які підключать “Ідеальний роумінг” з 17 квітня.

Що ж до користувачів, що вже підключили послугу, то вони зможуть користуватися нею на поточних умовах до кінця терміну дії.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело hi-tech.ua
Читайте також