Київстар і Vodafone розкрили секрети активації пакету після поповнення рахунку

Після поповнення мобільного рахунку у користувачів може виникнути проблема із активацією місячного пакету послуг. Наприклад, Vodafone вимагає підтвердження з боку оператора. 

Компанія Vodafone нагадала на своєму сайті, що оплата пакета послуг за вашим тарифом знімається щомісяця, і далі для перевірки терміну дії потрібно набрати *101*4#.

Для підключення місячного тарифу необхідно поповнити рахунок або переконатись. що на ньому достатня сума. Потім активувати пакет послуг:

 • активувати *101*444#;
 • перезавантажити телефон (або увімкнути/вимкнути режим літака) для активації пакета послуг;
 • дочекатися SMS про підключення місячного пакета.

Крім цього, оператор повідомляє про закінчення терміну дії пакета та необхідність поповнення рахунку SMS-повідомленням за 2 дні.

Підключити місячний пакет послуг або дізнатися дату оновлення тарифу можна також у додатку My Vodafone.

Раніше мобільний оператор Vodafone збільшив вартість деяких своїх тарифних планів, проте разом із зростанням цін збільшилася і кількість послуг, насамперед, інтернет-трафіку.

Тим часом, у “Київстара” система працює трохи інакше. Більшість клієнтів отримують послуги на основі передоплати. При знятті місячної плати за обслуговування, на рахунку повинні бути кошти, інакше пакет послуг не буде нараховано. В такому випадку, потрібно позачергово замовити послугу, для цього потрібно поповнити рахунок, а потім активувати його наведеними нижче способами:

  • у мобільному додатку “Мій Київстар”;
  • за номером 477*202;
  • набрати комбінацію *477*202# та виклик;
  • звернутися до контакт-центру Київстар.

Якщо рахунок буде поповнено вчасно, гроші будуть списані з рахунку в перший день користування пакетом – тарифний план буде знову активований.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Стіна
Читайте також