iPhone отримає цікаву функцію, але Apple знову пропонує те, що давно має Android

У понеділок компанія Apple розпочала WWDC-2024, представивши низку захоплюючих оновлень. Серед анонсів Apple показала нову функцію для iOS 18: можливість записувати та транскрибувати телефонні дзвінки. При цьому людина на іншому кінці отримає повідомлення про те, що дзвінок записується. Хоча користувачі Android вже деякий час мають доступ до запису дзвінків, Apple вперше пропонує цю можливість своїм користувачам.

Нагадуємо, що навесні Apple нарешті додала функцію домашнього екрану iOS, яку Android має вже 15 років.

«Функція запису дзвінків iOS 18 буде доступна англійською мовою в США, Великобританії, Австралії, Канаді, Індії, Ірландії, Новій Зеландії, Сінгапурі та іспанською мовою в США, Мексиці та Іспанії. Ця функція також з’явиться у Франції, Німеччині, Японії, Китаї та Бразилії їхніми рідними мовами», – повідомила Apple у своєму блозі.

Коли ви відповідаєте на дзвінок або телефонуєте, тепер ви можете ввімкнути запис на своєму iPhone. Усі учасники дзвінка отримають сповіщення про те, що дзвінок записується, щоб не було плутанини чи здивування. Усі будуть знати про запис із самого початку. Оскільки дзвінок записується, ваш iPhone також надасть письмову стенограму розмови.

Однією з цікавих нових функцій, яку представляє Apple, є можливість генерувати короткий виклад ключових моментів, які обговорювалися під час дзвінка. Це означає, що ви можете швидко переглянути важливі аспекти розмови, не прослуховуючи весь запис. Ця функція є частиною нових інтелектуальних функцій Apple, що полегшує відкликання та посилання на важливу інформацію під час дзвінків.

Функція транскрипції підтримуватиме кілька мов, зокрема:

  • англійську (США, Великобританія, Австралія, Канада, Індія, Ірландія, Нова Зеландія, Сінгапур);
  • іспанську (США, Мексика, Іспанія);
  • французьку (Франція);
  • німецьку (Німеччина);
  • японську (Японія);
  • мандаринську китайську (материковий Китай, Тайвань);
  • кантонську (материковий Китай, Гонконг);
  • португальську (Бразилія).

Окрім запису та транскрипції дзвінків, програма Phone отримує кілька інших оновлень. Новий інтерфейс пошуку історії дзвінків полегшить пошук минулих дзвінків. Додаток також матиме функцію автозаповнення телефонних номерів, тож коли ви почнете вводити цифри, додаток зможе заповнити номер за вас. Також буде можливість плавно перемикати SIM-карти під час розмови, що зробить це зручним для користувачів, які використовують кілька SIM-карт.

Apple також планує розширити ці можливості аудіо та транскрипції до програми Notes. Це означає, що ви можете записувати аудіо та отримувати пряму транскрипцію безпосередньо в програмі Notes, починаючи з iPhone 12 і новіших моделей. Ці оновлення спрямовані на те, щоб зробити керування дзвінками та нотатками більш ефективним і зручним для користувача.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело indiatoday
Читайте також