Apple нарешті додає функцію домашнього екрану iOS, яку Android має вже 15 років

Шанувальники iOS і Android часто жартують про те, як один бренд краде ідеї в іншого. Але тут унікальний випадок: Apple додає в iOS функцію лише через 15 років після того, як її представив Android.

Новий iOS 18 нарешті дозволить користувачам вільно переставляти значки додатків на головному екрані. Піктограми все одно будуть закріплені за сіткою, як на Android, але програми більше не будуть переміщуватись автоматично, щоб заповнити порожні місця.

Можливість переміщати значки в будь-яке місце, залишаючи відкриті простори, присутня в Android із самого початку.

Про цю новину вперше повідомив MacRumors, який посилався на більш розпливчасте оголошення Bloomberg, у якому говорилося про «більш настроюваний» головний екран.

Якщо це дійсно так, iOS 18 стане досить великим оновленням для користувачів Apple. Марк Гурман з Bloomberg також зазначив, що «нова операційна система розглядається в компанії як одне з найбільших (якщо не найбільше) оновлень iOS в історії компанії».

Минулого тижня Bloomberg виявив, що, незважаючи на те, що Apple має власні моделі штучного інтелекту, компанія веде переговори про те, щоб представити Google Gemini на iPhone.

Очікується, що Apple анонсує iOS 18 на щорічній конференції розробників WWDC у червні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zdnet
Читайте також