Топ-8 функцій в “Нотатках” на iPhone, про які ви не знали

Якщо ви користувач Apple, то ви, скоріше за все, знаєте про зручніть “Нотатків”. Тим більше, що функції Apple Notes покращуються з кожним оновленням. Питання лише в тому, чи використовуєте ви цей додаток на повну потужність.

1. Скористайтеся функцією Quick Note

«Швидкі нотатки» на вашому Apple iPhone пропонує простий спосіб зберегти інформацію, незалежно від того, якою програмою чи екраном ви користуєтеся. Ця функція дозволяє записувати такі деталі, як імена, номери чи ідеї, не перериваючи робочий процес.
Скажімо, ви виділяєте текст у Safari або додаєте посилання з іншої програми, і одразу з’являється мініатюра Quick Note. Ця мініатюра допомагає повернутися до сайту чи контенту простим дотиком.

Якщо ви хочете прокрутити свої швидкі нотатки, не хвилюйтеся. Усе це зберігається у вашій програмі Apple Notes. Ви можете отримати доступ до нього на будь-якому пристрої Apple, наприклад Mac або iPad.

2. Захистіть свої нотатки паролем

Ось чому Apple дозволяє додати рівень захисту за допомогою пароля або ідентифікатора Touch або Face ID. Тепер ви можете писати або зберігати все, що завгодно, без жодних турбот. Для цього перейдіть до нотатки та торкніться кнопки “Більше”. Натисніть «Заблокувати» та дотримуйтесь підказок, щоб установити пароль.

3. Синхронізація між пристроями

Ви можете отримати доступ до Apple Notes на своєму Macbook, хоча записували їх на iPhone. Для цього все, що вам потрібно зробити, це увійти за допомогою свого Apple ID і перевести перемикач поруч із «Примітки» в положення «УВІМК.».

4. Розмітка сканованих документів

За допомогою Apple Notes тепер ви можете коментувати, виділяти та навіть додавати виразні малюнки до своїх відсканованих документів. Це особливо корисно, якщо ви використовуєте нотатки для роботи. Незалежно від того, чи переглядаєте ви важливі документи, фіксуєте ідеї на льоту чи співпрацюєте над візуальними проектами, тепер легко позначайте відскановані документи, щоб створювати насичені мультимедійні нотатки, які виділяються.

5. Теги та згадки

Теги пропонують структурований підхід. Вони дозволяють упорядковувати та миттєво знаходити певну інформацію, навіть якщо у вас є величезна колекція нотаток.

Коли ви згадуєте людей у ​​своїх Apple Notes, члени команди або співавтори зв’язуються з відповідними моментами. Ця функція робить спілкування плавним і змінює спосіб обміну текстом.

6. Зберігайте нотатки у спеціальній папці

За допомогою Apple Notes вам легше впорядковувати свої думки та сортувати їх у папці. Ви можете створювати групи або папки для конкретних проектів, щоб ваш робочий процес був більш організованим і ефективним.

7. Конспектування без рук

Тут ви можете скористатися гучним зв’язком завдяки Siri. Віртуальний помічник Apple використовує технологію розпізнавання голосу для виконання завдань, відповідей на запитання та, звичайно, додавання нотаток від вашого імені в програмі. Він діє як голосовий інтерфейс, забезпечуючи спосіб взаємодії з вашим пристроєм Apple без використання рук.

8. Створіть контрольний список

Контрольні списки чудові! Тепер ви можете перетворити свою програму Apple Notes на імпровізований список справ замість завантаження будь-якої випадкової програми. Ви можете створювати папки по місяцях і мати щоденні контрольні списки.

Для цього відкрийте програму нотаток, і ви знайдете значок контрольного списку внизу ліворуч. Просто натисніть на нього, щоб додати перше коло, щоб почати свій список. Виконавши завдання, ви можете торкнутися кола, і з’явиться позначка, що вказує на виконання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело fireflies
Читайте також