iPhone також може отримати Google Gemini

Функції Samsung Galaxy AI вже працюють на моделях Gemini від Google, але незабаром Google може почати співпрацю ще й з Apple. Bloomberg стверджує, що Google і Apple обговорюють партнерство з Gemini.

Американське видання Bloomberg цитує людей, знайомих із цією справою. Ці джерела кажуть, що Google і Apple ведуть «активні переговори про те, щоб дозволити Apple ліцензувати Gemini, щоб забезпечити деякі нові функції, які з’являться в програмному забезпеченні iPhone цього року».

Повідомляється, що Apple також провела переговори з OpenAI щодо її моделі GPT, тому поки що не зрозуміло, яка саме модель генеруючого штучного інтелекту буде використовуватись в iOS.

Фактично, версія Gemini для користувачів розгортається на iOS як частина програми Google. Як і ChatGPT, Gemini можна використовувати, щоб ставити запитання, генерувати вміст і зображення тощо. Партнерство, яке обговорюється між Apple і Google, ймовірно, призведе до глибшої інтеграції базових моделей Gemini.

Також існує ймовірність, що жодна з угод не відбудеться. Співпраця Google і Apple у сфері штучного інтелекту може піддаватися ретельній перевірці регуляторів, враховуючи вигідну угоду провайдера за замовчуванням, яка вже діє для Google Search.

Майбутнє партнерство, ймовірно, є ознакою того, що власні зусилля Apple щодо створення штучного інтелекту не настільки просунуті, як у конкурентів. Таке тісне партнерство – це в певному сенсі повернення до витоків. Раніше Apple тісно співпрацювала з Google, щоб додати деякі ключові додатки на перший iPhone, як-от YouTube і Google Maps, до розбрату між двома компаніями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidpolice
Читайте також